GMH2 – скрипт для створення волосся в Maya від студії ThunderCloud

273

Скрипт GMH2 конвертує полігональний меш в систему волосся Maya Hair.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=sHXnOX29DJg#t=61

Скрипт GMH2 (Geo Maya Hair 2), розроблений Phung Dinh Dzung зі студії ThunderCloud, призначений для моделювання та стилізації волосся персонажів. За допомогою цього скрипта користувачі Maya можуть легко конвертувати створені ними полігональні волосся в Maya Hair, редагуючи їх за допомогою традиційних технік та інструментів моделювання.

Інтерфейс скрипта GMH2 дозволяє легко створювати пасма волосся, багаторазово спрощуючи роботу з системою волосся Maya і всім, пов’язаним з фолікулами і динамікою.

З системою волосся можна продовжити працювати як зі звичайним полігональними мешем, після його конвертації в Maya Hair. Застосована система волосся буде оновлюватися кожен раз при внесенні змін, дозволяючи повноцінно працювати звичним чином в полігональному режимі. Рендерер V-Ray (шейдер VRayHairMtl в тому числі), Mental Ray і Maya Software Render легко «розуміють» фінальний результат.

З допомогою скрипта GMH2 можна застосовувати кілька систем волосся на один полігональний меш. Використовуючи дві, три або більш систем волосся, можна отримати більш реалістичну і складну зачіску.

Особливості скрипта GMH2:

На відміну від попередньої версії GMH скрипт GMH2 легко і швидко конвертує полігони в Maya Hair за помахом одного кліка.

Навіть після конвертації меша в волосся з ними можна працювати як зі звичайним полігональними об’єктом.

GMH2 – скрипт для створення волосся в Maya від студії ThunderCloud

З допомогою скрипта GMH на полігональний меш можна призначати кілька систем волосся, щоб отримати більш складну і реалістично виглядає зачіску.

GMH2 – скрипт для створення волосся в Maya від студії ThunderCloud

Менеджер пресетів допомагає користувачеві легко управляти і редагувати численні системи волосся.

GMH2 – скрипт для створення волосся в Maya від студії ThunderCloud

Волосся, створені з допомогою скрипта GMH2, сумісні з Vray (включаючи шейдер Vray Hair) , MentalRay і Maya software Renderer.

GMH2 – скрипт для створення волосся в Maya від студії ThunderCloud

Система волосся, створена з допомогою скрипта GMH2, може використовуватися і редагуватися в іншому софті, де скрипт GMH2 не встановлено.
В інтерфейсі скрипта GMH2 також відбулося декілька змін, включаючи менеджер пресетів, який дозволяє легко управляти і редагувати кілька систем волосся. Скрипт GMH2 написаний на MEL, таким чином, його можна легко запускати на PC, Linux або Mac. Скрипт сумісний з 32 – і 64-розрядними версіями Maya 2013 і Maya 2014.

GMH2 – скрипт для створення волосся в Maya від студії ThunderCloud GMH2 – скрипт для створення волосся в Maya від студії ThunderCloud GMH2 – скрипт для створення волосся в Maya від студії ThunderCloud GMH2 – скрипт для створення волосся в Maya від студії ThunderCloud GMH2 – скрипт для створення волосся в Maya від студії ThunderCloud GMH2 – скрипт для створення волосся в Maya від студії ThunderCloud

Журналіст: Альона