Грант для аніматорів

303

Грант для молодих аніматорів на навчання і роботу в Японії.

Уряд Японії продовжує прийом заявок від молодих фахівців на участь у навчальній програмі з анімації. Грант надається початківцям аніматором у віці від 20 до 35 років і розрахований на поширення японської анімаційної культури. Організатор оплачує переліт, проживання, страховку, студію і надасть гідних викладачів.

Учасники будуть спілкуватися і працювати з професійними аніматорами, брати участь у воркшопах і рев’ю. В кінці програми кожному учаснику буде запропоновано попрацювати над власним анімаційним проектом.

Заявки приймаються від осіб будь-якого громадянства у віці 20-35 років. Кандидатам необхідно володіти англійською або японською мовами і бути учасниками хоча б одного міжнародного фестивалю.

Для участі у програмі необхідно скачати і заповнити заявку, де описати майбутній проект (бажано зі сторибордом), докласти посилання на 3 відео-роботи на сайтах youtube/vimeo та підтвердження участі у міжнародному фестивалі (грамоти, програми тощо). Дедлайн 10 вересня. Адреса для надсилання заявок: [email protected]

Подробиці та форма заявки тут.

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скулптинга, анімації та VFX.