Халява, прийди: у росії запрацювала найдорожча підписка apple. Як оформити

13

Сьогодні, 3 листопада, в росії запрацювала найдорожча підписка apple — apple one premier . У деяких новий продукт з’явився ще вчора, проте офіційний запуск відбувся саме сьогодні. Пакет включає в себе майже всі сервіси компанії, доступ до яких надається по абонентській платі: apple music, apple tv+, apple arcade і icloud. Незабаром до їх числа додасться ще одна служба-apple fitness+ , старт роботи якого apple анонсувала ще минулого місяця. Розберемося, чи вигідно це.

Підписка apple one premier-найдорожча підписка apple, яка раніше не була доступна в росії

Суть apple one premier полягає в тому, щоб надати знижку користувачам, які і так підписані на всі сервіси компанії, давши їм можливість оплачувати доступ не окремо, а разом. Але, якщо у випадку зі стандартної apple one мова йде про індивідуальний доступ до базових тарифів сервісів apple, то apple one premier пропонує самі просунуті умови використання. Тому і вигода від оформлення найбільш дорогого пакету буде більше.

Apple one premier-ціна

Apple one premier-це найдорожча і найбільша підписка apple

apple one premier росія включає в себе найдорожчі тарифи п’яти сервісів apple для сімейного використання:

  • apple music (сімейний) — 269 рублів на місяць;
  • apple arcade — 199 рублів на місяць;
  • apple tv+ — 199 рублів на місяць;
  • icloud (2 тб) — 599 рублів на місяць;
  • fitness+ (скоро) — 249 рублів на місяць.

важливо : якщо підписка вам все ще недоступна , спробуйте почекати. Зазвичай поширення займає кілька годин. В іншому випадку, зверніться в службу підтримки apple.

Таким чином, якщо платити за всі сервіси окремо, то набігає 1266 рублів щомісяця. Сума, прямо скажемо, не катастрофічна, але, якщо рахувати річні витрати, то виходить не так вже й мало. пакет apple one premier , який об’єднує в собі всі ці абонементи, коштує 995 рублів на місяць, а значить, економія складе більше 270 рублів. Так який резон платити всю суму, якщо можна заощадити буквально на рівному місці?

Але ж зовсім скоро в росії запрацює сервіс apple fitness+ . Детальніше про нього можна почитати в статті автора appleinsider.ru івана герасимова , де він розповідає про переваги та недоліки онлайн-занять. Обов’язково ознайомтеся, дуже корисно. Але, якщо говорити в двох словах, то такий підхід до спортивних тренувань має право на життя. Тим більше, що сама по собі підписка на fitness+ коштує всього 249 рублів в місяць, а в складі apple one premier так і зовсім обійдеться вам безкоштовно.

Чи вигідно це? в принципі, так, якщо ви підключите до свого пакету apple one premier ще кілька членів сім’ї, причому побільше. Тоді, якщо перерахувати вартість на кожного (навіть якщо оплачувати все будете ви самі), вийде дуже недорого. Зрештою, і apple music, і icloud можна розділити в цілому з шістьма членами сім’ї або друзями, дані яких не будуть перемішуватися з вами. Зручно же. Але тільки в цьому випадку.

Як підписатися на apple one

перехід на apple one , в тому числі тариф premier, влаштований дуже легко. Як тільки ви натиснете “підписатися”, всі ваші підписки, оформлені раніше, будуть скасовані автоматично, а замість них буде списана плата за apple one . Так що нічого скасовувати і переналаштовувати додатково не доведеться:

Всі ваші підписки скасуються автоматично, а замість них почне діяти єдиний пакет apple one

  • потім відкрийте вкладку ” підпишіться на apple one»;
  • виберіть відповідний тариф і натисніть “підписатися”.

Особисто я підписуватися на apple one premier не буду. Більш того, у мене навіть звичайний apple one не оформлений, тому що з платних сервісів apple я користуюся тільки icloud. Тому в моєму випадку дешевше відразу заплатити за хмару, ніж тягнути 3 сервісу, які не представляють для мене цінності. Навіть якщо я вирішу відновити підписку на apple tv+, то укупі з абонементом на хмару, так все одно буде вигідніше.

лайфхак : якщо вам не вистачає максимального сховища в icloud , тепер є одна лазівка, яка дозволяє збільшити його вдвічі . 2 тб можна отримати за підпискою apple one premier, а ще 2 тб – по прямій підписці icloud.

американська версія apple one premier дещо відрізняється від російської. Не тільки наявністю fitness+, але і apple news+. Багато хто, ймовірно, вже про нього і не пам’ятають, проте новинний сервіс компанії як і раніше живе і живе, нехай і в обмеженому числі країн. Але оскільки американська підписка apple one premier коштує 30 доларів на місяць, або приблизно 2000 рублів на наші гроші . Тобто російська версія виходить набагато-набагато вигідніше. Адже навряд чи б ви погодилися платити зайву тисячу рублів за можливість читати new yorker або national geographic.