Хоббіт

555

Ben Mauro, відомий концепт-художник, що працював над «Люсі», «Эллизиумом» та ін., ділиться концептами «Хоббіта».

У цій статті я хотів би поділитися процесом концептирования варгов в тому вигляді, в якому ми їх бачимо у фільмі. Це був один з перших моїх дизайнів для Weta, тому прошу вибачити досить грубі і швидкі моделі. Більшість такого арту зазвичай є частиною продакшену, у багатьох випадках просто немає часу на створення красивих рендерів і картинок, але Weta Digital просто виконали неймовірну роботу.

Один з перших дизайнів. Як не дивно, але мене попросили намалювати лінії, що світяться з очей

Хоббіт

Спроба створити варгов, схожими на тих, що ми бачимо у «Володарі Кілець»

Хоббіт

У процесі всі концептеры, які працювали над варгами, зрозуміли, що фактично Пітер хотів рухатися у бік звичайних вовків. Але при цьому варги в «Хоббіті» повинні були бути більш перебільшеними, таким театральним втіленням зла, а не просто великими вовками з потужною мускулатурою. Він дав нам в якості референса Повелителя Темряви, персонажа з кінофільму «Легенда». І це був чудовий приклад самої ідеї, якщо подивитися на форми обличчя персонажа, то видно, що вони фізично коректні, але при цьому вони підкреслюють і посилюють темну натуру персонажа, роблячи його іконічним незалежно від того, скільки років картині.

Хоббіт

І я почав рухатися в цьому напрямку, поступово усиляя і перебільшуючи характерні риси варгов

Хоббіт

А це більш насичена версія варга, той, що зліва виглядає справжнім втіленням зла, можливо, він вийшов навіть дуже зловісним. Думаю, в будь-якому випадку така опрацювання була дуже важлива, оскільки вона допомогла визначитися з фінальною версією.

Хоббіт

Після цього мене попросили виліпити його з закритим ротом, далі для нього було необхідно робити ріг, оскільки згодом на ньому повинен був їздити Азог. Не пам’ятаю, чи це була остання версія варга, пам’ятаю тільки, що мене попросили зробити голову більш широкої ззаду. Далі я передав цю та кілька інших моделей Weta Digital, які потім допрацювали їх і зробили неймовірно реалистистичными у фільмі.

Хоббіт

Швидке порівняння фінальних моделей Weta Digital

Хоббіт

Скрін з фільму

Хоббіт

Орки

Хоббіт Хоббіт Хоббіт Хоббіт Хоббіт Хоббіт

Смаугом

Хоббіт

Ельфійський шіт. Шот з трейлера

Хоббіт

Робота з скетчем John Howes з метою зробити дизайн більш правдоподібним. Дизайн, який ми спостерігаємо у фільмі, допрацював Paul Tobin.

Хоббіт

З брейкдауна за скульптингу

Хоббіт

Стріли. Брейкдауны з дизайну стріл

Хоббіт

Дизайн стріл

Хоббіт Хоббіт

Дизайн вартою Эсгарота, Озерного Міста

Читайте в нашій попередній статті про те, як створювався концепт арт до гри Beyond Two Souls від художника Florent Auguy.

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга, анімації та VFX.

Журналіст: Альона

Джерело