Хороші жарти

4-10-2019

Хорошие шутки
Де б знайти картинки з несподіваними половинами.
Також хочемо вам порекомендувати http://neveroyatno.com.ua
Втім, краще навіть змонтувати самому. Ніхто не запропонує картинки для змішування. Результати можу викласти на суд громадськості :-)unDEFER ★★★★ (11. А щодо зображень ще доведеться пошукати. Є ще така усна гра (до речі, як вона називається. ), де ведучий загадує загадку начебто Далі учасники можуть і повинні задавати будь-які запитання ведучому накоторые він повинен відповідати лише так/ ні. Ну і розгадати в кінцевому рахунку загадку. Так ось проводиться лише інтерпретація цієї гри, де в якості загадки береться нестандартна картинка (типу варто тенісист замахується з ракеткою, а замість м’ячика, скажімо какой – нить роллер), половина картинки від учасників закривається (скажімо, залишається тільки тенісист), а питання завжди один — що зображено на другій половині. Береться два учасника, одного відводять подалі, щоб він нічого не чув, поки другий наспівує в мікрофон будь-яку, яка прийде в голову пісеньку (не всю, звичайно — скажімо, куплет). явно не пізнаване, мовою крутіше ктулху. Запрошується перший учасник-його завдання слухаючи перевернуту композицію спробувати відтворити його якомога точніше. Власне тут і відбувається все саме веселе подія — часто учаснику доводиться видавлювати з себе просто не людські звуки, іноді після перевороту в абсолютно дитячій пісеньці можуть перебувати зовсім недитячі слова. Потім все це знову з’єднується і знову перевертається в зворотному напрямку. Завдання учасника зрозуміти з цього перевертышу що ж було в оригіналі. В залежності від точності відтворення може виходити навіть дуже впізнавана композиція, а може і щось зовсім все одно не схоже. Хоча, звичайно, теж було б весело. Відповідь на: Re: Жарти з телепередачі Далі учасники можуть і повинні задавати будь-які запитання ведучому накоторые він повинен відповідати лише так/ ні. Ну і розгадати в кінцевому рахунку загадку.
У нас на одному з останніх занять препод по физре таке труїти почав :DRamen ★★★★ (11. Все пройшло просто чудово і зокрема ці два конкурсу пройшли абсолютно на ура.
З другим конкурсом дійсно audacity впорався на всі 100%.
Ще теж вийшло дешеве (в плані часу у всякому разі) розвага — я купив 25 повітряних кульок і просто дав усім надути по дві штуки. Зрозуміло, що абсолютно дитяча забава, але таку кількість кульок літають по кімнаті дуже сильно підняло настрій — гарненько їх так попинали, загалом весело :-))unDEFER ★★★★ (15.