Hp оновила серію мфу smart tank з безперервною подачею чорнила

21

Каталог продукції hp поповнили відразу дві серії мфу з системою безперервної подачі чорнила: smart tank 600 і 700. Компанія позиціонує новинки як готові рішення для користувачів, яким потрібен щоденний друк великого обсягу документів.

У комплект пристроїв входить набір чорнила, запасу якого достатньо для друку до 18 000 чорно-білих або 8 тисяч кольорових сторінок. Відстежувати стан витратних матеріалів допомагають підсвічування резервуара і дисплей на корпусі мфу. Новинки підтримують функцію автоматичного двостороннього друку, а моделі hp smart tank 750 і hp smart tank 790 обладнані автоподатчиком на 35 аркушів.

Флагманські представники серії для зручності роботи також оснащені спеціальною сенсорною панеллю magic touch. У числі інших особливостей новинок виробник відзначає змінні друкуючі головки і дводіапазонний модуль wi-fi з функцією автоматичного відновлення підключення.

За заявою вендора, при виготовленні струменевих мфу нової серії використовувалися матеріали, одержані після переробки принтерів та інших електронних пристроїв, зміст яких составляетболее 25% від загальної маси пластикових деталей. Крім того, новинки стали на 24% компактніше попередників.

«ми знаємо, що працюючим з дому батькам доводиться на 50 відсотків частіше, ніж якщо б вони перебували в офісі. Сьогодні діти, батьки і власники малогобізнесу в рівній мірі потребують більш розумних пристроях, які були б прості в експлуатації, доступні за ціною, універсальні і при цьому повністю задовольняли повсякденні потреби в друку.

Нова лінійка принтерів hp smart tank відповідає всім вимогам сучасних користувачів. Принтери відрізняються високою якістю друку і оснащені передовими інтелектуальними функціями, які допомагають імдобиваться більшого при менших зусиллях» — зазначив ксав’є гарсія, генеральний директорі глобальний керівник підрозділу систем друку в hp.

Старт продажів мфу hp smart tank 600 і 700 відбудеться в росії в листопаді 2021 року за ціною від 20 990 рублів.