Інтервю з Felipe Ferreira

248

Бразильський фахівець Felipe Ferreira Silva розповідає про створення класних персонажів з популярних 2D концептів, про роботу для Sky і свої плани на майбутнє.

Розкажіть нам трохи про себе. Хто ви, чим займаєтеся і де мешкаєте?

Мене звуть Felipe Ferreira, на даний момент я є 3D Generalist у сфері VFX. Народився в Бузиосе, що знаходиться в Ріо-де-Жанейро. Завжди мріяв працювати в CG, але не знав в якій конкретній сфері. Переїхав у Сан-Паулу в 2015 і почав навчання в Мелиесской школі 3D films і незабаром отримав роботу. Відтоді з кожним днем справи йшли все краще і краще – завдяки великим зусиллям і навчанні, мій скілл зростав. Працював над великими комерційними фільмами, включаючи Sky, над якими і працюю досі.

Розкажіть про свою останню роботу. Звідки з’явилася ця ідея? Чого ви намагалися досягти?

З тих пір, як почав працювати в CG, я прагнув отримати роботу в 3D сфері. Завжди намагаюся орієнтуватися на висококласних 3d artist-ів, щоб працювати старанніше і прагне бути таким же. Я багато читаю, і моєї відомою роботою стала «Cyber Donald». Це було приголомшливо! Ця робота розлетілася по всьому світу, і я отримав багато повідомлень, запитів на дружбу, і навіть пропозицій про роботу. Це був чудовий досвід. «Cyber Donald» — це концепт Джейка Паркера, художника, яким я захоплююся. Також я вже змоделював ще один його концепт – це металевий Пікачу.
Інтервю з Felipe Ferreira

Який софт і плагіни ви використовували, щоб створити його? Чи були у вас труднощі, і як вам вдалося їх подолати?

Використовував Maya і ZBrush для моделлинга. Substance Painter для текстур, і Houdini. Рендерил це з допомогою Mantra. І вважаю цей рендер просто шикарним! Я виконую практично всю роботу в ньому. У мене не було труднощів. Це була просто робота, що вимагає багато терпіння і посидючості. Весь мій успіх залежав від копіткої праці і це було саме те, чого я хотів. Після того, як закінчив моделінг, я відправив роботу Джейку Паркеру, і вона йому дуже сподобалася.

Чи використовуєте ви інший софт, не важливо для роботи або для особистих проектів?

Так, іноді я використовую V-Ray, але лише в деяких випадках. Також використовую Mari, для текстурування. Також вивчаю деякі можливості 3DMax і Marvelous Designer, щоб поліпшити робочий процес створення тканин і інших матеріалів.

Інтервю з Felipe Ferreira

Чи є у вас, практичні поради або методи, які можуть не знати інші 3d -artistы?

Я завжди кажу іншим фахівцям, щоб вони ніколи не припиняли роботу. Завжди створюйте кілька особистих проектів паралельно з роботою чи навчанням. Робіть складні комплексні проекти, які допоможуть вивчати нові методи, і вирішувати проблеми протягом тривалого часу. Я часто, підтримую зв’язок з іншими професіоналами, які завжди ставлять питання. Дуже важливо, оновлювати своє портфоліо, оскільки люди дивляться його щодня.
Одна порада, який я зазвичай даю, — вибір концепту. Для мене, це те, що я вибираю концепти персонажів дуже відомих художників. І так само, роблю персонажа, з невеликими доопрацюваннями, і з класним зовнішнім виглядом.
Інтервю з Felipe Ferreira

Які у вас прагнення в сфері 3D?

Сьогодні, я працюю разом зі своїми друзями, ми робимо власний фільм з використанням СG. І сподіваюся, що створення 3D фільму, відкриє багато нових дверей для нас. Я хочу, одного разу покинути Бразилію, щоб працювати у великій студії, і брати участь у створенні серйозних фільмів. І це моя мрія.

Які специ вам більше подобаються, традиційні або цифрові, і чому?

Alceu Baptistão – один з моїх найбільших будителів. Я побачив його 3D в 2006 році в інтерв’ю, яке він давав для Digital Design Magazine. Це був той рік, коли я вирішив, що хочу працювати з 3D. Через Alceu я дізнався про його компанії, і Vetor Zero. У 2015 у мене з’явилася можливість переїхати в Сан-Паулу, щоб працювати в цій сфері. У 2017 мені випала честь зустрітися з Alceu, і тепер мені відкриті двері в Vetor Zero.

Інтервю з Felipe Ferreira
Це моя улюблена робота, тому що це сцена з мого улюбленого фільму, The Matrix. Я відтворив всю сцену для SKY реклами. Від моделювання до анімації

Які плани на майбутнє?

Я сподіваюся, що зможу частіше поповнювати своє портфоліо новими роботами. Більше працювати над особистими проектами, і скоро планую почати вести навчання в цій сфері. Оскільки я працюю, вчуся і займаюся фрілансом, то дуже важко виділити час, щоб присвятити його створення навчальних матеріалів. Але незабаром, я сподіваюся, що зможу допомагати людям, як у свій час мені допомогли кілька фахівців, створили навчальні матеріали, за якими, я досяг всього того , що вмію зараз.

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга та анімації.

Журналіст: Ліфінцев Євген

ДЖЕРЕЛО