King’s bounty ii отримала обіцяну першу латку, але поки тільки на пк

19

Видавництво prime matter і студія-розробник 1c entertainment повідомили про вихід першого патча для своєї фентезійної рольової гри king’s bounty ii і поділилися подробицями заплатки.

Джерело зображення: steam (z0mb1eh3r0)

Додатково до обіцяних виправлень оновлення принесло опції зміни розкладки клавіатури (qwerty/azerty), налаштування максимальної частоти кадрів і кута огляду, а також включення вертикальної синхронізації за замовчуванням.

Крім того, автори виправили ряд багів, підвисання на локаціях при переміщенні і анімацію пересування жіночих персонажів, а також додали підсвічування обраної здатності в бою. Повний список змін можна подивитися в steam.

Джерело зображення: king’s bounty ii

Оновлення вже вийшло на pc (steam, epic games store), а на консолях — playstation 4, xbox one і nintendo switch — проходить останню перевірку, тому стане доступно трохи пізніше.

У наступних патчах обіцяють додати рівні складності, додаткові налаштування по зміні управління, можливість прискорення анімації в бою, фоторежим, окрему вкладку з усіма знайденими записками і «багато іншого».