Колишній глава ubisoft toronto зробить для amazon ще одну crucible

24

Головою нещодавно відкритого підрозділу amazon games в канадському монреалі став олександр парізо, який колись очолював ubisoft toronto. Студія вже визначилася з першим проектом.

Ним стане ааа-гра за новою ip з змагальним мультиплеером. Нагадаємо, минулого року американський гігант вже встиг спробувати сили в цьому напрямку. В результаті геймери спостерігали недовгу агонію випущеного на пк онлайн-шутера crucible від relentless. Його розробників потім перекинули на розробку інших проектів, включаючи підготовку до релізу new world, у якій теж вистачає проблем. Що укупі зі скасуванням mmorpg по “володарю кілець” не вселяє оптимізму.

Парізо почав кар’єру 16 років тому в ubisoft montreal в якості продюсера rainbow six vegas і splinter cell conviction, пізніше був призначений главою ubisoft toronto і відповідав за watch dogs: legion, far cry 5 і far cry 6, а в лютому покинув французьку компанію з «особистих причин» (імовірно, через сексуальний скандал, хоча сам він в числі виявлених хижаків не значиться).