Контентна фільтрація для дітей. Програма Child Protect.

391

Текст заявки: Здрастуйте, з допомогою якої програми можна обмежити доступ до «небажаним» сайтів в Інтернет?

Запитували – відповідаємо!

Система контентної фільтрації, інтернет-фільтр, програми батьківського контролю – все це засоби захисту дітей від небажаної інформації у мережі Інтернет. Такі програми блокують небажані для дитини сайти, роблячи Інтернет безпечним для дітей. Однак, варто врахувати, що в Інтернет існує величезна кількість ресурсів зі шкідливою для дітей інформацією, і заборонити доступ до кожного такого ресурсу просто неможливо. У даній статті ми розповімо про одну з найбільш надійних безкоштовних програм для захисту дитини від негативного впливу Інтернету – Child Protect.

Завантаження програми

Основна мета Child Protect – захист дітей від сайтів з порнографічним змістом. Завантажити програму можна з офіційного сайту. Клікніть по лінку «Завантажити» у верхній частині екрана, після чого Ви потрапите на сайт комп’ютерного журналу «Chip», де натисніть «Скачати зараз».

Установка програми

Розпакуйте архів з програмою і запустіть інсталяційний файл, а потім просто дотримуйтесь інструкцій майстра установки.

Робота з програмою

Child Protect починає працювати відразу ж після установки. При цьому значок програми з’являється на панелі завдань (мал.1).


Рис.1 Значок програми Child Protect

 

Варто відзначити, що Child Protect автоматично інтегрується у всі встановлені у Вас браузери. Тепер, якщо хтось вирішить відкрити сайт з порнографічним змістом, Child Protect автоматично заблокує цей запит, як ніби такого сайту не існує або він недоступний. При цьому з’явиться стандартна інформація про те, що сторінка не знайдена.

Рис.2 Сообщение о том, что страница не найдена
Рис.2 Повідомлення про те, що сторінка не знайдена

 

Також Child Protect має ще ряд додаткових можливостей. Щоб ознайомитися з ними, клацніть по значку програми (див. рис.1) правою кнопкою миші і в меню виберіть пункт «Налаштування». З’явиться віконце (рис.3).

Рис.3 Настройки программы Child Protect
Рис.3 Налаштування програми Child Protect

 

Тут Ви можете вибрати соціальні мережі, які потрібно заблокувати, встановити пароль на відключення Child Protect і додати програму в автозавантаження. Обов’язково встановіть пароль для відключення фільтра і додайте Child Protect в автозавантаження. Після цього натисніть кнопку «Застосувати». Тепер при кліку по значку Child Protect для доступу до налаштувань програми потрібно ввести придуманий Вами пароль (рис.4).

Рис.4 Защита фильтра паролем
Рис.4 Захист паролем фільтра

 

Введення пароля убезпечить програму від відключення дитиною.

На цьому розповідь про програму Child Protect закінчено.

Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете задати їх на нашому .

Джерело: http://ipguard.org.ua/