Концепт-арти і персонажі «У пошуках Дорі»

767

«У пошуках Дорі» — 17-й анімаційний фільм студії Pixar і продовження мультфільму «У пошуках Немо».

Світова прем’єра — 17 червня 2016 року. Основний сюжет розгортається через півроку після першого фільму. У Дорі спливають дитячі спогади. Вона згадує про «перлину Монтерей, Каліфорнія» і зі своїми друзями Марлином і Немо відправляється на пошуки своєї сім’ї. Вона потрапляє в Монтерейський інститут морського життя, де їх чекає зустріч c білухою Бейлі, китової акулою Кей Ді і восьминогом Хенком, з якими вони подорожують далі.

Перша частина «У пошуках Немо» вийшла в далекому 2003 році і діти, які тоді любили цей мульт, вже встигли стати дорослими. Але, як ми знаємо, з мультфільмів вирости неможливо, тому чекаємо на прем’єру!

Зовсім нещодавно студія Pixar трохи відкрила завісу і поділилася концептами ігри і персонажами.


Персонажі


Головні персонажі: батьки Дорі — Дженні і Чарлі, китова акула Дестіні, білуха Бейлі, і восьминіг Хенк.

Концепт-арти і персонажі «У пошуках Дорі»
Є декілька інших унікальних персонажів — з
амые милі діти видри і замые круті морські котики (Рудер і Флюк):

Концепт-арти і персонажі «У пошуках Дорі»

Concept art

Нові концепти демонструють, як Дорі досліджує величезний океан. Ми можемо побачити локації з різних ракурсів. Навіть тоді, коли всі персонажі знаходяться в кадрі, то на персонажі обов’язково є акцент; це дивно, розуміючи, наскільки вони маленькі порівняно з оточуючим їх світом.

Концепт-арти і персонажі «У пошуках Дорі» Концепт-арти і персонажі «У пошуках Дорі» Концепт-арти і персонажі «У пошуках Дорі» Концепт-арти і персонажі «У пошуках Дорі» Концепт-арти і персонажі «У пошуках Дорі» Концепт-арти і персонажі «У пошуках Дорі»

Трейлер: