Конверсійний адаптер дозволяє встановлювати короткі ssd формату m. 2 в xbox series x, s

18

Китайська компанія випустила перехідний адаптер, який дозволяє встановлювати окремі твердотільні накопичувачі m. 2-2230 в слоти розширення для ігрових консолей xbox series x і s від microsoft, повідомляє hermitage akihabara. Цей крихітний пристрій дозволяє дешево модернізувати сховище для новітніх консолей microsoft і порушує монополію seagate на карти розширення сховища xbox series x і s.

Адаптер перетворення pa-cfem2-c для diy cfexpress card від sintech може містити твердотільний накопичувач m. 2-2230 nvme і підключати його до інтерфейсу cfexpress type-b. Пристрій продається спеціально для новітніх ігрових консолей microsoft. Однак ви також можете використовувати його для створення власної карти cfexpress type-b для використання з професійними цифровими дзеркальними фотокамерами та відповідними кардрідерами. Адаптер коштує 29,99 доларів.

Однак у адаптера є серйозне обмеження. Хоча в них можна розмістити будь-який короткий диск m. 2-2230 з інтерфейсом pcie, консолі сумісні тільки з деякими твердотільними накопичувачами з певною прошивкою і внутрішнім форматом. Наприклад, wd blue ch sn530 від western digital, природно сумісний з консолями microsoft, а wd blue pc sn530 – ні. Можливо, саме тому ви не можете використовувати звичайні карти cfexpress 1.0 type-b для розширення сховища на консолях microsoft. На жаль, в даний час неясно, скільки твердотільних накопичувачів на ринку відповідає цим конкретним вимогам.

зображення надано: sintech

В останніх ігрових консолях microsoft xbox series x | s використовуються пропрієтарні карти розширення пам’яті, які мають форм-фактор cfexpress 1.0 type-b і використовують дві лінії pcie gen4 (на відміну від двох ліній pcie gen3, передбачених специфікацією cfexpress 1.0 type-b). Оскільки ці карти в даний час виробляються тільки компанією seagate, вони досить дорогі – в даний час вони коштують близько 220 доларів за версію на 1 тб. Однак, як довів ентузіаст, можна створити диск розширення для новітніх xbox, використовуючи адаптер cfexpress на m. 2-2230 (який був розроблений для створення пристроїв зберігання більшої ємності для камер) і сумісний ssd.