Користувацька аудиторія telegram зросла на 70 мільйонів чоловік за один вечір через збій в facebook

11

Позавчора стався масштабний збій в роботі сервісів facebook, instagram і whatsapp. Користувачам однойменних додатків протягом декількох годин доводилося миритися з ситуацією, коли авторизація і можливість відправки повідомлень були недоступні. Не дивно, що за цей час аудиторія месенджера telegram зросла на 70 мільйонів чоловік. Відповідну інформацію оприлюднило видання forbes з посиланням на заяву павла дурова, засновника telegram.

Дуров також зазначив, що його команда гідно впоралася з напливом користувачів, а сам telegram продовжував працювати навіть в моменти найвищих навантажень на сервери. “вчора в telegram відбулося рекордне зростання реєстрації та активності користувачів. Щоденні темпи зростання telegram на порядок перевищили норму, і за один день ми прийняли більше 70 млн біженців з інших платформ», — заявив він.

Дуров закликав тих, хто вже користується telegram, привітати новачків і допомогти їм «облаштуватися». “переконайтеся, що вони залишаться тут і зрозуміють, чому telegram на кілька світлових років випереджає конкурентів», — написав засновник месенджера. До слова, окремі групи користувачів з північної і південної америки могли спостерігати падіння швидкості роботи сервісу через різко збільшену кількість реєстрацій, але тривало це недовго.

Нагадаємо, сам глобальний збій в роботі facebook, instagram і whatsapp стався 4 жовтня. Глава facebook марк цукерберг поспішив вибачився перед користувачами за доставлені незручності, група інженерів компанії пояснила збій «некоректними змінами конфігурації магістральних маршрутизаторів».