Китайські ігрові компанії займуться боротьбою з придушення підліткової залежності від ігор

21

За повідомленням reuters, більше 200 китайських ігрових компаній зобов’язалися регулювати свою галузь для боротьби з ігровою залежністю, в тому числі за рахунок можливого використання розпізнавання осіб для ідентифікації неповнолітніх, повідомила в п’ятницю підтримувана державою ігрова асоціація.

Заява, опублікована ігровою асоціацією cgigc, яка є афілійованою особою регулятора онлайн-ігор national press and publication (nppa), в офіційному акаунті wechat, підписали 213 компаній, включаючи tencent holdings і netease.

Китай висловив серйозну стурбованість з приводу зростаючої залежності від відеоігор серед молоді, і минулого місяця nppa опублікувало нові правила, що забороняють особам молодше 18 років грати у відеоігри більше трьох годин на тиждень. Компанії та інвестори побоюються, що проти галузі можуть бути вжиті нові заходи.

Компанії також зобов’язалися, боротися з контентом, який спотворює історію або пропагує «жінкоподібну» поведеницто будуть працювати над запобіганням порушень цих правил, шляхом заборони на використання іноземних ігрових платформ, повідомляє cgigc.

У липні tencent представила функцію розпізнавання обличчя, яка отримала назву «опівнічний патруль», яку батьки можуть включити, щоб діти не могли використовувати логіни дорослих для обходу урядової комендантської години.