Китайський автогігант geely вирішив зайнятися випуском смартфонів

15

Поки багато виробників смартфонів мітять на авторинок, почавши розробку власних електромобілів, китайський автогігант geely вирішив спробувати свої сили у виробництві смартфонів. Про це у вівторок, 28 вересня, повідомив портал cnbc.

За даними видання, засновник geely ерік лі (eric li) створив нову дочірню компанію під назвою hubei xingji shidai technology зі штаб-квартирою в ухані. Вона займеться інтеграцією глобальних технологій і ресурсів для розробки інтелектуальних пристроїв преміум-класу для глобальних споживачів, в тому числі смартфонів. Представники geely не стали розкривати ніяких подробиць про те, коли і під яким брендом на ринку з’являться перші смартфони компанії, але заявили, що смартфони доповнять її основний автомобільний бізнес. А ерік лі заявив, що мобільні пристрої можуть стати ключем до великих автомобільних можливостей.

” існує тісний зв’язок між технологіями в сучасних автомобілях і програмним забезпеченням для смартфонів. І основна тенденція найближчого часу-створення користувацьких екосистем, що стирають кордони і надають користувачам більш зручних і інтелектуальних багатоекранних інтерфейсів», — додав глава geely.

Вихід geely на мобільний ринок підкреслює прагнення автовиробника освоювати нові для себе сфери. Крім виробництва смартфонів китайська компанія також вирішила зайнятися створенням супутників і літаючих автомобілів.