Lost judgment: з’явився графік виходу dlc детективної гри

14

Напередодні релізу сиквела детективної гри lost judgment видавництво sega і розробникryu ga gotoku studio оприлюднили графік виходу dlc. Гравці, які оформили попереднє замовлення видання deluxe і ultimate, отримають доступ до додаткового контенту безкоштовно,а ось ціна для власників стандартної версії гри поки невідома.

Перед запускомдоповнювального сюжетного контенту гравці можуть розраховувати на пакет поддержкидля швидкого старту, який включатиме предмети для здоров’я, рецепти екстрактів(використовуються для створення тимчасових бойових баффів) і щасливого кота мандрівника(поповнює ваш гаманець додатковими ієнами в міру того, як ви подорожуєте в грі).

Першим доступнимдоповненням стане пакет “основи детектива” – воно вийде разом з основнойігрою, 24 вересня. Dlc додасть вlost judgment чотириігри sega master system: global defense,alien syndrome, fantasy zone ii: the tears of opa-opa і sagaia. Також в пакет входить футуристичний ховерборд і відкритийскейт-парк, шість нових екстрактів (дають тимчасові посилення, наприклад, телекінез), дрон-павук і три жіночих персонажа, яких можна буде запросітьна побачення. Крім того, в режимі the gauntlet з’явиться новий суперник – супершин амон. Любителям милих службових собак доповнення надасть возможностьвибрати сіба-іну білого, чорного або рудого забарвлення.

Наступним завершенням стане розширення «шкільні історії», яке з’явиться 26 жовтня. Пакетвключает в себе новий мотоцикл банди байкерів і гоночну трасу, некійчетвертий бойовий стиль ягамі, новий танцювальний костюм і додатковіхореографіческіе руху. Також в клубі робототехніки можна буде знайти робота-ягамі, а на спаринг-дуель викликати соратників детектива – кайто, сугіуру іхігасі.

Новим сюжетним dlc стане «файли кайто». Доповнення з’явиться в 2022 році. Гравці зможуть пограти за напарника ягамі – масахару кайто,який стане головним героєм повністю незалежного від основної історії 10-годинного фільму.

Lost judgment вийдет24 вересня на playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series x|s. Гра з’явиться в ранньому доступі, 21 вересня, для гравців, які оформили замовлення видань deluxe або ultimate на платформі playstation.