Mail.ru group перетворився на vk group: що буде з сервісами?

9

В рамках онлайн-трансляції генеральний директор mail.ru group борис добродєєв оголосив про масштабний ребрендинг компанії. Відтепер вона буде називатися vk group.

За словами глави корпорації, бренд vk більш впізнаваний-про нього знає 100% активної аудиторії рунета. Більш того, 67% з них щодня користуються «вконтакте». Ребрендингу піддасться не тільки сама компанія, але і сервіси. Частина з них змінить назву, а нові будуть відразу створюватися під брендом vk. Однак деякі найпопулярніші існуючі сервіси обмежаться редизайном в впізнаваному стилі. До таких відносяться “однокласники” « “вконтакте” « “пошта mail.ru” і my.games. Однак в планах компанії є і створення ігрової платформи “vk ігри”.

” vk-це єдиний бренд для всієї компанії. На відміну від mail.ru group він буде представлений не тільки на корпоративному рівні, але і в наших продуктах, користувачам яких не завжди була очевидна їх зв’язок між собою. Вже майже чверть століття ми об’єднуємо технології для людей і людей навколо технологій. Єдиний бренд компанії підкреслить всі можливості, які дає наша екосистема: спілкування та ігри, освіта (від шкільного до професійного), доставка ліків і продуктів, таксі, каршерінг і онлайн-покупки, всі можливості для бізнесу — від малого до великого — і багато іншого», — розповів борис добродєєв, генеральний директор vk.

У компанії зазначають, що зміни потребуватимуть часу, тому ребрендинг проектів відбуватиметься поступово. Так, сервіс оголошень “дзига «перейменується в» vk оголошення” в 2022 році. Він буде представлений як у вигляді окремого додатка і сайту, так і в форматі розділу всередині «вконтакте».

До слова, раніше вже був зареєстрований домен vk.однак зараз на сторінці красується лише один невеликий напис»заходьте пізніше”.