Маркетинг для художників

341

У нашому світі важливо позиціонувати себе. Сьогодні це стосується не тільки людей, які займаються продажами безпосередньо, але і представників творчих професій.

З-за великої кількості інформації легко загубитися. Слово «маркетинг» може викликати негативні емоції для більшості людей, але якщо все зроблено правильно це може бути вигідним як для художника, так і для роботодавця і інших користувачів мережі.

Кожен художник має позиціонувати себе в соціальних мережах. Якщо ви пропонуєте послугу або продукт на Gumroad варто задуматися про застосування реклами.

В ідеальному світі, ви б могли просто зосередитися на доброму утриманні, і люди знайшли б те, чим ви хочете поділиться; але сьогодні так багато інформаційного шуму, що ймовірність того, що ваш продукт куплять чи помітять вашу роботу, не так велика. У цій статті будуть художник http://polycount.com/profile/Joost розповів про інструменти, які ви можете застосувати у своїй роботі.

Інструменти

Google Adwords

Якщо ви продаєте товар або послугу, Adwords це відмінний спосіб збільшити перегляди. Кращий рада — це обмежити кількість ключових слів. Художник Joost стверджує, отримує 80% моїх кліків від 2-х ключових слів. Постарайтеся домогтися більшого кол-ва кліків. Високий CTR (відгуки) означає, що люди більше зацікавлені у вашій інформації. Краще вводити слова вручну, а не покладатися на Google.

Google Analytics

При правильному використанні GA може дати хороші результати. Наприклад, можна підключити Google Adwords і Gumroad для кращого результату.

Twitter / Facebook реклама

Я пробував себе на обох платформах, але для мене ефективнішою виявилася робота з Google Ads.

Buffer

Я використовую Buffer, щоб запланувати час публікації для Twitter і Facebook одночасно. Цей сервіс відстежує найкращий час для публікацій.

Hotjar

Цікавий інструмент, який генерує «теплову карту» для вашого сайту. Це безкоштовно для односторінкових сайтів.

RiteTag

Цей сайт має цікаву статистику з різних хэштегам Twitter.

Непоганий список інструментів можна знайти тут.

Книги

Одна з основних книг, яку корисно прочитати на тему маркетингу — це «Психологія сарафанного радіо»(«Contagious: Why Things Catch On»).

Загальні принципи

— Не слід використовувати Twitter або FB тільки для продажу. Спробуйте взаємодіяти з аудиторією і ділитися цікавими речами. Постарайтеся відповісти на кожен коментар;

— Час — це неймовірно важливо! Не розміщуйте ваші важливі пости в 3 години ночі в неділю. Я для себе вивів час 13.00-15.00 вівторок-четвер (використовуйте сайт buffer для цього).

Приклади хорошого маркетингу

Marmoset публікує безліч художніх робіт. Це взаємовигідно, оскільки обидві сторони отримують рекламу.

GameTextures публікує багато цікавого контенту, а також навчальні посібники та статті.

Читайте в нашій попередній статті Конкурс для 3D-художників

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга та анімації.

Журналіст: Simply_Better

ДЖЕРЕЛО