Маркетинг stranger of paradise final fantasy origin змінився через реакцію на розкриття інформації

14

Коли stranger of paradise final fantasy origin була спочатку представлена, ймовірно, справедливо сказати, що не багато людей не розуміли що думати. Гра представлялася як щось на зразок приквела до оригінальної final fantasy, яка поклала початок легендарній франшизі, але також про групу персонажів з “реального світу”, що потрапляють у світ фентезі, одного з яких звуть джек гарланд. По всій видимості, спочатку ми не збиралися дізнаватися про це відразу.

Вчора гра обзавелася новим трейлером, з датою виходу, і в ньому було розкрито, що головний герой носить ім’я гарленд. Якщо ви не знайомі, гарленд є антагоністом першої final fantasy і першим названим персонажем у серії. У цій грі він і хаос – одне і те ж і використовують тимчасову петлю, щоб стати безсмертним. Поки неясно, як саме цей джек гарленд буде грати в цьому (будь то той же гарленд або є щось ще в його історії), свого часу це повинно було стати великим поворотом. Але, за словами креативного продюсера тецуя номури, реакція на початкове розкриття змінила те, як вони планують просувати гру.

В інтерв’ю famitsu номура сказав, що західна аудиторія, схоже, досить швидко зрозуміла цей поворот, і через це було вирішено, що маркетинг повинен бути більше зосереджений на тому, «чому гарленд стає хаосом», а не на оригінальній подачі з’ясування того, хто такий джек і як він знаходить своє місце в світі. Звичайно, може бути більше поворотів, як це зазвичай буває в іграх final fantasy, але на даний момент ми можемо припустити, що це історія походження лиходія.

Stranger of paradise final fantasy origin вийде на playstation 5, playstation 4, xbox series x/s, xbox one і пк 18 березня 2022 року.