Методи просування сайтів

5-28-2019

Методы продвижения сайтов
Дізнаєшся багато корисного і цікавого. Наше опитування: Наскільки вже розкручений ваш сайт Тисяча відвідувачів в день є Десять тисяч в день Майже нульова відвідуваність Величезна посещалка Близько 500 відвідувачів. Привіт друзі, на зв’язку Павло Ямб. Цією статтею я відкриваю новий розділ – просування. Ви дізнаєтеся про те, як просуваються сайти в інтернеті. Все буду показувати на прикладах і ви зможете застосовувати інформацію для своїх блогів і сайтів. Хочу сказати, що нарешті я добрався сюди і весь вільний час буду приділяти цьому сайту.

Давайте швидко поглянемо з чого я починаю, а, точніше, продовжую після тривалої відсутності. Якщо ці показники вам не про що не говорять – нічого страшного, це не на довго. Самостійне просування сайту — довга стаття, тому я зробив навігацію у вигляді утримання, і цікава, так що влаштовуєтеся зручніше.  Ось, що значить просувати сайт і змушувати пошукові системи показувати його на перших позиціях у видачі. Це не означає, що ми робимо все, щоб наш не цікавий ресурс був в топі, а робимо його цікавим, як для читача, так і для Яндекса. Цікавий він якщо сам сайт правильно зроблений і налаштований, усунені помилки, постійно публікується новий оригінальний контент і проведена внутрішня оптимізація, про яку поговоримо нижче.

Відвідувач, коли заходить до вас, не йде з нього після трьох секунд, а залишається і проводить певний час у вас, читаючи статті, коментуючи і повертається до вас знову. Коли сайт добре налаштований внутрішньо, тільки тоді варто займатися вже зовнішніми факторами. І не можна робити одне без іншого. Поетом я змушений багато говорити про це. Незважаючи на те, що стаття довга, все відразу не вміститися в ній і певні моменти, яких я торкнуся тут, детально розкриті в інших статтях.

Внутрішня оптимізація і правильне налаштування блогу – головний етап у просуванні. Ось основні на мій погляд: Чистий і унікальний код, на якому написано сайт, нічого зайвого, ніяких незрозумілих посилань і скриптів всередині шаблонів, мінімум помилок, загалом — технічні моменти повинні бути на високому рівні; Гарний і унікальний контент – статті, які ви публікуєте повинні бути вашими, а не вкраденими з інших ресурсів, цікавими, а не понуро – жахливими, потрібними, а не марним невмілим рерайтом – ну ви зрозуміли:);Юзабіліті — зручна навігація на сайті, меню, карта сайту, щоб можна було відразу зрозуміти про що ви пишете, і як все організовано у вас.
Також хочемо вам порекомендувати R&K Agency