Як створити сайт самостійно

10-9-2020

 

Способи створення сайту

Інформаційні технології не стоять на одному місці. Виходячи з цього, в нинішній час практично кожен має свій персональний сайт. У міру розвитку глобальної мережі розвивається і технологія створення веб-продуктов.Cуществует безліч способів створення сайту. Рекомендуємо   розробка корпоративних сайтів

Хтось вважає що це складно, але частково ні. Давайте розглянемо всі самі основние.Первий шлях самий тернистий, але хто професійно зайнятий веб-розробкою знайомий з цим способом. Це вивчення мови розмітки ХТМЛ, КСС, а для пожвавлення сторінок вивчають ДжаваСкрипт і всякого роду фраймворкі. А також для програмування потрібен серверний мова програмування, наприклад PHP. Безумовно, якщо є час і бажання можна присвятити себе цьому занятію.Оказивается якщо Ви нічого не тямите в програмуванні, це не є перешкодою для створення сайту. Другий спосіб – система управління контентом.

В Інтернеті таких надзвичайно много.Первая різновид – конструктори, які відразу надає домен, хостинг, плагіни і функціонал. Всі вони для тих, хто взагалі не хоче морочитися. Якщо ти вмієш користуватися Microsoft Word, то запросто можеш створити сайт за допомогою такого інструменту. Є звичайно і свої мінуси, пов’язані з фінансами тому за безкоштовний сайт користувачі будуть спостерігати рекламу, а щоб її відключити необхідно буде внести плату.