Microsoft store розкрив дату виходу детективної пригоди sherlock holmes chapter one

12

Користувач форуму reddit під псевдонімом kotrshadow звернув увагу, що на сторінці sherlock holmes chapter one в цифровому магазині microsoft з’явилася точна дата виходу гри.

Джерело зображення: steam

Нагадаємо, нове детективне пригода від студії frogwares було представлено в травні 2020-го і очікується до релізу в четвертому кварталі поточного року — тобто в період з жовтня по грудень.

Як стало відомо завдяки сторінці в microsoft store, sherlock holmes chapter one надійде в продаж 16 листопада поточного року. У квітні розробники вже спростували одну витік дати виходу, але ця виглядає більш правдоподібною.

Джерело зображення: microsoft store

Нагадаємо, в sherlock holmes chapter one гравці перевтіляться в 21-річного шерлока холмса, який на пару з загадковим джонатаном розслідує смерть своєї матері. Тривалість основної сюжетної лінії складе близько 15 годин.

Sherlock holmes chapter one розробляється для pc (steam, gog, epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. В останній раз автори демонстрували гру влітку, коли опублікували оглядовий трейлер.