Motorola moto tab 8. Новий планшет відомого бренду готується до випуску

70

Компанія motorola, що належить зараз китайському виробнику ноутбуків, смартфонів, планшетів та інших електронних пристроїв – lenovo, офіційно оголосила про свій новий планшет.

Про це свідчить опублікований в мережі офіційні рекламний тизер присвячений новинці, яка отримала найменування moto tab 8 . Ніяких відомостей про технічні характеристики, ціну і дату дебюту новинки motorola при цьому оприлюднено не було.

Однак, дивлячись на назву і офіційне зображення новинки, яка явно отримає дисплей із співвідношенням сторін 16: 9 і одиночну основну камеру, мова може йти про ребрендингової (перейменованої) версії android планшета lenovo tab m8 (fhd), випущеної на ринок в позаминулому році:

Якщо ці припущення вірні, то нам готують пристрій виконаний на базі процесора mediatek helio a22 (mt6761) наявного на борту tab m8 або більш нового чіпа цієї компанії. Планшет повинні будуть оснастити 8-дюймовим екраном full hd дозволу, а також акумулятором з ємністю не менше, ніж 5000 маг.

Цілком можливо, що moto tab 8 отримає більше оперативної пам’яті і більш ємне сховище, ніж у попередника, що надійшов на ринок в конфігураціях 2 гб/16 гб і 3 гб/32 гб.

схожі матеріали: