Можливо, злом playstation 5 вже не за горами

19

Злом ps5 може відбудуться в недалекому майбутньому, оскільки група хакерів стверджує, що розшифрувала ps5, і це дозволить внести значні зміни в консоль в майбутньому.

Хакерська група failoverflow, яка кілька років тому також знайшла шлях до ps3, нещодавно опублікувала в твіттері те, що вони назвали “кореневими ключами” ps5 – інструменти, які хакери можуть використовувати для розшифровки файлів. Маючи кореневі ключі, користувачі можуть спробувати провести реверс-інжиніринг програмного забезпечення консолі, що зробить доступними експлойти і дозволить запускати непідписаний (і неавторизований) код на системі.

Другий інцидент стався в минулі вихідні, коли хакер енді нгуєн заявив, що йому вдалося отримати доступ до налаштувань налагодження, які зазвичай доступні тільки розробникам на продаваної в магазинах ps5. Однак нгуєн заявив, що у нього “немає планів” поширювати свій метод.

Failoverflow не пояснила, як це працює, але група стверджує, що sony буде нелегко закрити потенційну вразливість – у відповідь на запитання twitter, чи можна легко “повернути” кореневі ключі, група просто відповіла “ні”.