Nacon оголосила про придбання ishtar games, розробників dead in bermuda, dead in vinland і the last spell

12

nacon оголосила про завершення підписання угоди про придбання 100% студії ishtar games . Ця угода буде супроводжуватися створенням лейблу ishtar з метою розвитку створення і маркетингу «незалежних» ігор з високим потенціалом.

Цим лейблом буде керувати команда ishtar games, чиї ноу-хау в цьому сегменті були широко продемонстровані в їх попередніх іграх: dead in bermuda, dead in vinland і недавня тактична rpg the last spell, що отримала визнання критиків і комерційний успіх. Гра вийшла в ранньому доступі в steam (91% позитивних відгуків) 3 червня 2021 року, і вже було продано більше 150 000 копій.

Перед командами ishtar games буде стояти завдання розробки нових інді-самородків за допомогою глибоких та інноваційних всесвітів і ігрового процесу, таких як їх майбутня гра lakeburg legacies, анонсована на e3, а також підписання партнерських відносин з різними незалежними студіями для розробки і просування великого каталогу ігор.

Таким чином, підрозділ відеоігор nacon матиме 14 центрів розробки (9 у франції, 1 в бельгії, 1 в італії, 2 в канаді і 1 в австралії), в яких буде працювати в цілому більше 600 розробників, яких буде підтримувати видавнича група з 70 осіб.