Наступний привид phasmophobia може “імітувати” інших духів або гравців

11

Розробник kinetic games працює над черговим оновленням для тих з вас, хто хоче повернутися до phasmophobia під час моторошного сезону цього року. І знову в ваших дослідженнях з полювання на привидів будуть внесені нові зміни, а також два нових примари, включаючи жах, який імітує… Чогось.

Ні для кого не секрет, що kinetic планує страшилку на хеллоуїн. Студія нещодавно поділилася тизером зі своєї офіційної дорожньої карти на trello, описуючи нову жахливу складність. Схоже, що пара привидів також приєднаються до цього патча, оскільки останній тизер phamophobia показує проблиск ігрового журналу з розмитими деталями.

Важко зрозуміти, що саме говориться в тексті, але ясно, що ваш список потойбічних жахів стрибає з 16 до 18. Сторінка попереднього перегляду починається тільки з слова “the”, де зазвичай знаходиться ім’я примари, і шанувальники думають, що друге розмите слово може говорити джокер, блазень або близнюки. Що б там не говорилося, це навіть не найцікавіша частина; між рядків нерозбірливого тексту, журнал phasmophobia говорить: «повідомлялося, що вони імітують»,….. «дія».

Отже, імітує дії кого або чого? чи імітує він інші типи привидів або прикидається одним з ваших колег-дослідників? копіювання інших гравців може не мати сенсу, враховуючи, що phasmophobia надає насолоджуватися нею поодинці, але це не виключає цього. Інша частина опису таємничої сутності говорить, що її атаки призначені для того, щоб заплутати і що одна з його найбільших слабкостей пов’язана з частою взаємодією з навколишнім середовищем.