NODE14 – найбільша в СНД онлайн-конференція з компютерної графіки

303

27 вересня у Харкові відбудеться щорічна конференція фахівців CG. Три демонстраційні зали, більше 20 годин корисної інформації по розробці ігор, кіновиробництва і пост-продакшн.

27 вересня у Харкові в режимі онлайн відбудеться третя конференція з комп’ютерної графіки NODE’14. Мета конференції: створення єдиного комунікаційного простору для експертів і фахівців-початківців області 3D моделювання, архітектурної візуалізації, анімації, візуальних ефектів, розробки ігор та кіновиробництва.

Які етапи потрібно пройти від ідеї до якісного короткометражного мультфільму? Як створити высокополигональный персонаж для CG відеоролика? Як оптимізувати процес виробництва за допомогою лодов і скриптів? Що приховують в собі професії аніматора, 3D моделлера і концепт-артиста? Ці та інші питання будуть розкриті на NODE’14.

У цьому році організатори NODE’14 подбали про те, щоб у всіх бажаючих незалежно від місця проживання була можливість взяти участь у конференції. Саме тому всі зали NODE’14 оснащені сучасним обладнанням, яке дозволяє вести якісну онлайн-трансляцію.

NODE’14 по праву можна вважати найбільшим онлайн-конференцією з комп’ютерної графіки в СНД за кількістю доповідачів, яких буде 16, так і за кількістю онлайн-учасників – близько 300 осіб з різних точок світу.

Ознайомитись з програмою конференції та зареєструватися можна на сайті: node.com.ua

Організатор конференції: авторизований центр Autodesk, курс комп’ютерної графіки, анімації і VFX – 3dmaya.com.ua. NODE’14 проходить за підтримки рендер-ферми TURBORender.