Нова функція iOS 11.3 від компанії Apple, яка розповість, скільки вона знає про користувачів

224

Apple представила оновлення операційної системи iOS 11.3, де з’явилася нова функція, що дозволяє особисті дані власників смартфонів зробити більш прозорими.

Про що мова?

Користувачі пристроїв тепер будуть поінформовані про те, яку інформацію їм слід надати сервісів і додатків, для того, щоб робота була більш ефективною.

Швидше за все, багато юзери бачили на дисплеї пристрою новий значок програми, про яку ведеться мова, але не звертали на це особливу увагу. Він буде відображатися кожен раз, коли Apple производет запит до персональних даних користувача, пояснюючи при цьому для яких цілей це потрібно, і як ці дії вплинуть на систему безпеки користувача в цілому.

Коли буде видно попередження?

Однак, незважаючи на корисність цього нововведення, компанія Apple в даний час все ж не в змозі захистити користувачів від фішингу та шкідливих програм. Попередження буде видно лише у певних випадках, коли, наприклад, конфіденційна інформація потрібна додатками, розробленої саме самою компанією Apple.

Вся справа в скандалі з Facebook?

Як заявляє компанія, тестування даного додатка почалося ще до всім відомого скандалу, пов’язаного з витоком інформації з сайту Facebook і велося протягом декількох місяців. До речі, цей випадок лише посилив намір Apple ввести в дію таку функцію.

За повідомленням інформаційного агентства Bloomberg, штаб-квартира компанії Apple Park, яка знаходиться в місті Купертіно, штат Каліфорнія, має намір змінити web-інтерфейс з управління обліковими записами в Apple ID. Він дозволить юзерам вивантажувати свою інформацію (фото, відео тощо) та здійснювати контроль доступу Apple.

Джерело: http://astral-td.com.ua/