Нова студія sony fabrik games набирає співробітників для роботи над науково-фантастичною хоррор-грою

21

Після вчорашнього придбання студії fabrik studio студією firesprite, стало відомо, що fabrik games працює над новою ааа-грою. Згідно з повідомленням на профілі студії в linkedin, “fabrik games шукає провідного художника для роботи над aaa-грою в жанрі науково-фантастичний хоррор”. Це стане першим проектом студії для sony interactive entertainment.

Схоже, що саме ця вакансія більше не доступна, оскільки вона більше не з’являється на сайті fabrik games. Однак там є оголошення про вакансії старшого художника по персонажам. У цьому оголошенні все дуже туманно, тому єдина підказка, яку ми можемо отримати з нього-успішний кандидат буде працювати над aaa-грою і що йому буде потрібно “досвід роботи з анатомією персонажів і істот”.

Раніше fabrik studios співпрацювала з firesprite при розробці хоррору the persistence, в якому гравці намагаються вижити на борту космічного корабля, захопленого кровожерливими монстрами. Fabrik також працювала над іншими іграми, такими як тактична стелс-гра filthy lucre і платформер the lost bear для psvr.

Тепер, коли firesprite придбала fabrik, обидві студії працюватимуть разом під емблемою sie. Крім того, грем анкерс, керуючий директор firesprite, також є засновником fabrik games.