Одна з найбільших готельних мереж у світі meliá піддалася кібератаці

5

Інцидент, пов’язаний з кібербезпекою, порушив роботу meliá hotels international, однієї з найбільших готельних мереж у світі.

Інцидент стався рано вранці в понеділок, 4 жовтня, і торкнувся в першу чергу інфраструктуру meliá в іспанії, де зловмисники відключили частини внутрішньої мережі і деякі веб-сервери, включаючи систему бронювання і загальнодоступні веб-сайти. Кілька іспанських новинних агентств повідомили про інцидент як про атаку програми-вимагача. Поки жодна хакерська група публічно не взяла на себе відповідальність за атаку на готельну мережу, і назва мережі не була вказана на будь-яких «сайтах витоку» вимагачів в якості потенційної жертви, хоча це не є ознакою атаки вимагачів. Meliá, яка є 17-ю за величиною готельною мережею в світі за кількістю номерів і 25-ю за величиною за кількістю об’єктів, повідомила про інцидент іспанським фінансовим агентствам і правоохоронним органам. Meliá управляє більш ніж 370 готелями в більш ніж 40 країнах.

Щоб впоратися з наслідками атаки, мережа готелів працює з відділом кібербезпеки telefonica. На даний час відомо, що компанія відновила системи з резервних копій і що системи повернулися до роботи протягом декількох днів, а готелі продовжують обслуговувати гостей в звичайному режимі.