Однофазні дбж tripp lite-поєднання надійності і якості

92

Портфоліо американської компанії tripp lite відрізняється широким вибором рішень для захисту електроживлення, а також великим асортиментом однофазних джерел безперебійного живлення (дбж).

Однофазні дбж використовуються для підтримки працездатності обладнання та запобігання втрати даних у пристроїв, що підключаються до мереж з напругою 220 в або працюють від акумуляторних батарей, усуваючи проблеми через непередбачене припинення подачі електроенергії, стрибків напруги, а також від перешкод і спотворень як для побутових пристроїв і комп’ютерів користувачів, так і для критично важливого обладнання.

Дбж з подвійним перетворенням suint3000lcd2u

Однофазні дбж tripp lite відрізняються високим рівнем захисту і ккд, низьким рівнем шуму і тривалим терміном служби. До того ж сімейство однофазних дбж tripp lite містить більше 70 найменувань, включаючи лінійно-інтерактивні моделі і пристрої, виконані за технологією подвійного перетворення, з потужністю в діапазоні від 350 ва до 20 ква. Тому для користувачів не складе труднощів підібрати підходящу модель з урахуванням виконуваних завдань і специфіки експлуатації.

Лінійно-інтерактивні дбж виконані за схемою з комутуючим пристроєм (off-line) і вбудованим коректором напруги (стабілізатором), що дозволяє забезпечувати стабільну роботу мережі при зниженні або підвищенні напруги на вході (найбільш поширений вид неполадок у вітчизняних електромережах) без переходу на живлення від батарей. У числі переваг таких дбж-продовження терміну служби батарей, головний недолік-тривалий час перемикання (4-20 мс) навантаження на живлення від батарей. Дбж подвійного перетворення (on-line) відрізняються нульовим часом перемикання з нормального режиму в автономний і назад без змін у вихідній напрузі. Саме такі дбж використовуються для захисту телекомунікаційного та серверного обладнання.

До переваг однофазних дбж tripp lite слід віднести компактні габарити і можливість використання різних способів установки. Компанія пропонує моделі настільного або підлогового кріплення, а також для вбудовування в серверну стійку. Багато моделей tripp lite підтримують кілька варіантів установки (при використанні додаткових аксесуарів). Разом з однофазними дбж, призначеними для установки в серверну стійку поставляються необхідні монтажні комплекти.

Наприклад, нова серія лінійно-інтерактивних дбж avrx flatpack завдяки надкомпактній конструкції може як встановлюватися на столі, так і кріпитися до стіни. А нові дбж серії smartonline забезпечують 5 квт потужності і 5 хв автономної роботи при повному навантаженні займають всього лише стійку 3u.

Для тих, кому потрібно збільшити час автономної роботи з використанням дбж, в асортименті tripp lite є моделі з підтримкою підключення до 10 батарейних блоків.

Пристрої tripp lite підтримують підключення різних мережевих карт і датчикової апаратури. В асортименті є моделі з групами керованих розеток, модульні дбж з можливістю резервування або нарощування потужності, заміни батарейних модулів в гарячому режимі і сервісним байпасом для обслуговування дбж без відключення навантаження. Також є спеціальні моделі медичного призначення з вбудованим ізолюючим трансформатором і збільшеним часом роботи від батарей.

У комплекті з дбж tripp lite користувач отримує безкоштовний пакет програмного забезпечення, який забезпечує можливості моніторингу та віддаленого управління обладнанням, включаючи налаштування автоматичного перезавантаження завислого обладнання, розширюючи функціональні можливості дбж і дозволяючи знизити час простоїв і оптимізувати витрати на обслуговування. Програмне забезпечення доступне для скачування на офіційному сайті компанії tripp lite.

Пристрої tripp lite відповідають високим стандартам якості та безпеки, що підтверджено європейським (ce) і євразійським (eac) сертифікатами відповідності. Всі моделі мають 2 річну гарантію, з можливістю продовження до 5 років.

Висока якість продуктів tripp lite в поєднанні з функціональними можливостями і конкурентною ціною є запорукою успіху компанії на російському ринку.

Реалізацією продукції tripp lite в росії займається компанія ocs, у якої налічується більше 7000 партнерів серед іт-компаній по всій країні. Ocs пропонує на російському ринку близько 450 лінійок відомих вендорів, включаючи apple, ibm, нр, sony і samsung, і має представництва в 26 містах росії. Для економії часу дилерів, на допомогу каналу ocs запустила зручний онлайн-майданчик для оптових закупівель b2b. Ocs.