«однокласники «навчилися розпізнавати музику

16

У соціальній мережі» однокласники ” з’явилася функція розпізнавання музики. Про це повідомляється на сайті платформи. Розробники інтегрували нову опцію в мобільний додаток соцмережі. За словами розробників,» однокласники ” стали першою соцмережею з такою функціональністю.

Джерело « “однокласники”

З її допомогою користувачі сервісу зможуть дізнатися композицію і автора пісні, яка грає поруч з ними. Процес розпізнавання можна запустити з розділу музики або шляхом утримування пальця на іконці програми. В останньому випадку користувач побачить спливаюче меню, де з’явиться кнопка «розпізнати музику».

Джерело « “однокласники”

Функція реалізована завдяки технології shazamkit. Зараз опція вже доступна всім користувачам останньої версії “однокласників” на ios. Чи доступне нововведення в android-додатку, не уточнюється.

Попереднім великим нововведенням соцмережі стало маркування недостовірних публікацій. Компанія додала можливість скаржитися на контент з умовою, що відомості спростовані в змі або експертами компетентних організацій. При цьому правила не будуть зачіпати авторські думки, меми або іншу розважальну інформацію. Поки що функція працює в тестовому режимі.