Опівночі. У мережу потрапили нові кадри з marvel’s midnight suns

15

Під час gamescom 2021 індустрію струсило чимало цікавих анонсів. Однак найбільш інтригуючим виявився трейлер marvel’s midnight suns, тактичної rpg від студії firaxis games, відомої за серіалами civilization і xcom. Геймплей публіці минулого тижня так і не показали, але все ще попереду — а поки в інтернет просочуються перші кадри новинки.

Розробники не поспішають ділитися напрацюваннями, тому кадри довелося збирати по засіках: один з них красується на офіційному сайті, інший опублікував портал game informer, а третій — ign. Інтерфейсу і якоїсь подібності геймплея, на жаль, на них немає, лише великі плани блейда, примарного гонщика і залізної людини (розмитий капітан америка не рахується). Судити по ним можна лише про графік, та й то з застереженнями.

Чекати демонстрації, втім, залишилося недовго. Сьогодні firaxis обіцялася показати midnight suns в дії-презентація пройде на twitch і youtube о 21: 30 за московським часом. Крім того, змі обіцяють опублікувати докладні матеріали зі своїми враженнями та інтерв’ю.