Опубліковано новий трейлер гри deathloop

20

Видавець bethesda softworks і студія arkane lyon опублікували новийтрейлер гри deathloop, що демонструє реалізацію тактичної віддачі і адаптивних тригерів контролера dualsense.

Deathloop-шутер нового покоління від ліонської студії arkane, авторів знаменитої серії dishonored. Deathloop-історія про двовбивців в тимчасовій петлі, які проживають один і той же день знову і знову. Для кольта єдиний шанс вирватися з петлі — до кінця знищити вісім ключових цілей. Кожен виток петлі-це можливість дізнатися щось про світ,випробувати нові шляхи і методи, отримати нову зброю і здібності.

  • зроблено для ps5. Deathloop спирається на технічнийпотенціал playstation 5, щоб повною мірою реалізуватисхудожні задуми arkane. Deathloop використовує передові можливості ps5-графіку, тактильну віддачу, адаптивні тригери,— щоб кожен бій викликав неповторні відчуття.
  • спробувати. Померти. Повторивши. Кожен виток петлі – це можливість щось змінити. Адаптуйтеся під ситуацію: можнезаметно крастися до мети, зайвий раз не вступаючи в конфронтацію, аможно влаштовувати гучні перестрілки. Дізнавайтеся секрети, збирайтесведення про цілі, розширюйте арсенал. Надприродні і страхітливі знаряддя вбивства-в цій справі всесредства хороші, якщо підібрати їх поєднання з розумом.
  • мережеві баталії всередині одиночної гри. Любите гратиза героїв або лиходіїв? на кольта полює джуліанна, якій можетуправлять інший гравець. Якщо вам охота побешкетувати, влазіть в її кросівки і вламуйтеся в чужу гру — нехай кольтпобігає! але якщо ви в таке грати не хочете, то і не треба. Простоукажіть, що джуліанною завжди повинен керувати комп’ютер.
  • острів чорний риф-рай або в’язниця? вражаючі світи-фірмовий знак arkane. Deathloop відправить вас в потрясающийретрофутуристический світ в дусі 1960-х. Чорний риф — стильнаястрана чудес, але для кольта цей острів — в’язниця, де смерть лишенасмысла, а у злодіїв вічне свято.

Deathloop вийде 14 вересня 2021 року на playstation 5 і pc(steam).