Оригінальний дизайн realme gt neo 2 розкритий прес-рендером

14

Незадовго до презентації в мережі з’явилися деталізовані зображення смартфона, що розкривають його дизайн з усіх боків. Завдяки прес-рендерам можна в подробицях оцінити зовнішній вигляд пристрою, не чекаючи офіційного заходу.

Згідно ранньої публікації регулятора tenaa, гаджет буде оснащений 6,62-дюймовим amoled-дисплеєм з роздільною здатністю full hd + і частотою оновлення 120 гц. “серцем” пристрою стане платформа qualcomm snapdragon 870 з підтримкою мереж п’ятого покоління. Працювати смартфон буде під управлінням операційної системи android 11 з фірмовою оболонкою realme ui 2.0.

Новинці також приписують основну камеру з датчиками зображення на 64, 8 і 2 мп з незвичайним розташуванням сенсором і двох led-спалахів. На фронтальній панелі розміститься 16-мегапіксельний селфі-модуль, врізаний в лівий верхній кут дисплея.

Відомо, що смартфон отримає акумулятор ємністю 5000 маг, що підтримує швидку 50-ватну зарядку, до 12 гб оперативної пам’яті і накопичувач об’ємом не менше 128 гб. Дата прем’єри смартфона брендом поки не оголошена.