Переможці CG Awards 2013

262

CG Awards — це щорічне нагородження кращих серед номінантів в області комп’ютерної графіки від 3Dworld magazine. З’ясуємо, хто завоював нагороди цього року.

Технічні нагороди

Переможець в номінації «New Application»: Ієрогліф Player від компанії The Foundry

Ця нагорода дістається тим, хто створив найкраще в цьому році новий додаток, що стало надійним і корисним інструментом для CG-художників.

Ієрогліф Player — це інструмент для огляду і відтворення VFX з інтеграцією в Nuke і мультитреком.

Переможці CG Awards 2013

Переможець в номінації «Software Update»: Creation Platform від компанії Fabric Engine

Ця нагорода дістається вже існуючих додатків, отримали значні оновлення, впровадження корисних функцій і технологій в інструментарій користувача, зберігши при цьому стабільність і зручність використання.

Creation Platform — це платформа для створення потужних 2D і 3D додатків.

Переможці CG Awards 2013

Нагороду «Plug-In» забрав Maxwell Render 2.7 від Next Limit Technologies

Ця нагорода дістається невеликим командам розробників позначень функціональності в існуючий додаток. Також нагороджуються плагіни, які підвищують продуктивність програми-носія.

Переможці CG Awards 2013

Переможець в номінації «Software Innovation»: Blender 2.66 від The Blender Foundation

Для цієї номінації представляються програми і сервіси, що виходять на новий рівень, впроваджують нові методи, а також дають очевидні переваги для CG-художників у реалізації ідей. Номінація спонсорується Escape Technology.

Переможці CG Awards 2013

Переможець номінації «Hardware Innovation»: Cintiq 24HD Touch від Wacom

Нагорода дістається технології, що виходить за рамки щодня використовуваних продуктів. За останні 12 місяців всі номінанти надали можливість покупцям оцінити свої технічні досягнення.

Переможці CG Awards 2013

Творчі нагороди

Переможець номінації «CG Animated Film»: «Хоробра серцем» від Pixar

Ця гаряче оспорюваний нагорода вручається анімаційного фільму, який, на погляд глядача, відображає найбільш ефективне використання комп’ютерної графіки — за допомогою стильних візуальних ефектів, операторської майстерності, високоякісної персонажному анімації і старої доброї історії. Спонсор нагороди — RebusFarm.

Переможці CG Awards 2013

Переможець номінації «CG Animation Short»: «Paperman» від Disney Animation Студій

Цю нагороду отримують короткометражні анімаційні фільми або заставки, створені для інтернету або фестивалів.

Переможці CG Awards 2013

Нагороду в номінації «VFX Feature Film» забрав фільм «Прометей» від «Twentieth Century Fox» (Основними творцями спецефектів були Fuel VFX, MPC і Weta Digital)

Візуальні ефекти — і ті, хто їх виробляє нові зірки Голлівуду. Ця нагорода вручається тим, хто екранізує те, що не можна зняти і відображає зіткнення мистецтва з технологіями. Премію спонсорує The Foundry.

Переможці CG Awards 2013

Переможець в номінації «VFX Short»: «Сльози стали» від The Blender Foundation

У цій категорії нагороджуються команди з невеликою кількістю персоналу і маленьким бюджетом, випустили короткометражний фільм для щотижневих показів на телебаченні, або режисери-аматори, виклали свій фільм в інтернет.

Переможці CG Awards 2013

Нагороду “CG Commercial Campaign” отримав “Rollin’ safari” від Flying Stone

Переможцем стає та команда, яка всього за 30 секунд смола привернути увагу глядача і передати повідомлення, випустивши високоякісний, інноваційний і найбільш привабливий рекламний ролик.

Переможці CG Awards 2013

Нагороду в області «Arch-vis still» отримала робота «The Japanese» від Diego Querol

Щороку створюється величезна кількість робіт з архітектурної візуалізації. Перемагає зображення, зроблене в технічному виконанні, художнє та викликає позитивні емоції.

Переможці CG Awards 2013

Переможцем у номінації «Arch-vis Animation» стала робота «Lux Aeterna» від Cristobal Vila

Оскільки в області архітектурної візуалізації все більше втручаються візуальні ефекти — рівень якості значно виріс. У цій категорії нагороджуються анімаційні фільми, технічний вчинені, які приваблюють глядача і найкраще представляють проект.

Переможці CG Awards 2013

Премія «CG Відеоігор In-Game» дісталася грі «Bioshock Infinite» від Irrational Games

Ігрові технології постійно йдуть вперед разом з вимог геймерів. Цю премію отримує найбільш художня гра, краща з точки зору художнього оформлення: постановка, текстури, шейдери, анімація та візуальні ефекти.

Переможці CG Awards 2013

Нагороду «CG Videogame Promotion» отримала «assasin’s Creed IV: Black Flag» від Ubisoft Montreal

Цю нагороду отримують попередньо отрендеренные кадри з ігор, що використовуються для їх просування. Відзначаються найбільш приголомшливі образи у цій категорії за художність, технічне виконання, дизайн і загальне візуальне вплив.

Переможці CG Awards 2013

Спеціальна відзнака

Номінація «3D World Hall of Fame»: Ed Catmull, президент Walt Disney та Pixar Animation Студій

Ми стоїмо на плечах гігантів. Ця спеціальна нагорода присуджується окремому художнику або розробнику, визнаному співтовариством CG-художників за видатний внесок у розвиток галузі.

Переможці CG Awards 2013

Посилання на оригінал: CG Awards 2013 winners