Перша ігрова відеокарта intel arc alchemist в референсному виконанні постала на зображеннях

84

Вже через кілька місяців intel має намір показати світу свої перші ігрові графічні адаптери під брендом arc, «серцем» яких стануть gpu alchemist, тому не дивно, що інформації, відкриває завісу таємниці над характеристиками і рівнем продуктивності майбутніх новинок, стає все більше: кілька годин тому інсайдер, відомий по своєму youtube-каналу вологи мура s law is dead, опублікував чергове відео, в якому продемонстрував зовнішній вигляд нової моделі “синьої команди”, повідомляє ресурс wccftech.

Згідно з представленими зображеннями, одна з топових моделей intel arc alchemist в референсному виконанні отримає масивний алюмінієвий радіатор, доповнений двома вентиляторами з 9 лопатями кожен, оснащеними rgb-підсвічуванням, а також металеву задню пластину з вентиляційними отворами.

Крім того, на бічній панелі можна помітити невеликий логотип intel. Крім усього іншого, система охолодження новинки може бути забезпечена випарною камерою. За виведення зображення відповідатимуть три роз’єми displayport і один порт hdmi, а за додаткове живлення — по одному 8 – і 6-контактному коннектору.

Джерело зображень: wccftech, youtube, moore’s law is dead

Варто відзначити, що на даних зображеннях представлені рендери відеокарти, що відображають зовнішній вигляд моделі виходячи з наявної у інсайдера інформації, в той час як дизайн фінальних екземплярів може бути дещо іншим.

Необхідно нагадати, що згідно ряду «витоків», топовий відеоадаптер intel arc a700 отримає 512 виконавчих блоків, 16 гбайт відеопам’яті типу gddr6 і буде конкурувати з nvidia geforce rtx 3070 ti, відеокарта «класом» нижче в особі intel arc a500 обзаведеться 384 виконавчими блоками і 8-12 гбайт пам’яті gddr6, а її суперницями стануть geforce rtx 3060 і rtx 3060 ti, а молодша модель, intel arc a300, буде наділена 128 виконавчими блоками, 4-8 гб відеопам’яті типу gddr6 і битиметься з gtx 1650 і gtx 1650 super.

Крім того, не виключена поява проміжних моделей, наділених іншою кількістю виконавчих блоків і заповнюють «прогалини» в модельному ряду.

Згідно з інсайдерськими даними, анонс графічних адаптерів intel arc alchemist відбудеться в першому кварталі наступного року, в той час як у продажу десктопні відеокарти з’являться лише в другому кварталі. При цьому компанія представить як мінімум три моделі, а вартість новинок буде досить демократичною.