Перший погляд на людину-павука в marvel’s avengers

17

Dlc з людиною-павуком вийде в marvel’s avengers пізніше цього місяця, але ми досі ще не бачили його навіть мигцем. Crystal dynamics обговорювала щось досить нудне в недавньому стрімі розробників, але випадково або в результаті ретельного планування на одному з екранів на задньому плані виявився людина-павук.

Розробники, однак, робили вигляд, що нічого не сталося, і продовжували говорити про спорядження, ресурсах або щось ще. Хоча він був в основному закритий користувальницьким інтерфейсом, це був наш перший погляд на людину-павука в його меню персонажа. Хоча крім його голови і ніг було видно не так багато.

Наступний стрім відбудеться в п’ятницю і належним чином продемонструє людину-павука і його різні костюми.

Герой знову виконає свою мрію приєднатися до месників 30 листопада-на жаль, тільки на консолях playstation – в рамках події героя великої сили. Він буде співпрацювати з міс марвел і чорною вдовою, щоб зупинити майбутню технологічну загрозу, зберігаючи при цьому свою особистість в секреті. “як герой, який звик працювати поодинці, він бореться з новою динамікою роботи з командою. Чи приєднається він на повний робочий день до месників або залишиться незалежним у своїй боротьбі проти aim?» – йдеться в офіційному описі події.

Інші зміни, які приходять з оновленням, включають збільшення рівня потужності з 150 до 175, придатне для вторинної переробки спорядження, щоб допомогти поліпшити ваш поточний набір, можливість купувати нове спорядження через shipments і щотижневі цілі для кожного героя.