Під перероблену “калинку«: блогер показав проходження вирізаного рівня в росії з serious sam 4

17

У ранніх демонстраціях serious sam 4 можна було помітити локацію» нафтопереробний завод«, де був присутній напис» насіння” російською мовою. До фінальної версії шутера рівень не дожив, але нещодавно його відшукав у файлах гри автор youtube-каналу el nigmas. Блогер показав повне проходження цього відрізка сюжетної кампанії в 44-хвилинному ролику.

Джерело зображення: croteam

Судячи з відео, локація виглядає багато в чому завершеною. Окремі об’єкти оточення виконані у вигляді макетів і потребують текстурах, але в іншому рівень відповідає іншим епізодам serious sam 4. “нафтопереробний завод” являє собою великий комплекс з масою складських приміщень, вантажних контейнерів, труб і відповідного обладнання. Під час зачистки локації звучить перероблена версія російської пісні «калинка».

А ось геймплейними нововведеннями рівень похвалитися не може. Головний герой бореться з натовпами ворогів і застосовує для їх усунення багатий збройовий арсенал. У ролику вище можна помітити, як сем розстрілює дрони і різних монстрів з ракетниці, парних дробовиків, автоматичної гвинтівки та інших гармат. Патрони та інші витрачаються предмети розкидані по локаціях.

Serious sam 4 вийшла 24 вересня 2021 року на пк, ps4, xbox one і в google stadia. Гра отримала від 3dnews 7 балів з 10. У своїй рецензії денис щенніков зазначив, що формула «один проти всіх» продовжує працювати в шутері, але спроби додати в неї нововведення вийшли безглуздими.