Піднімай мене, скотті: джефф безос зашле в космос капітана кірка-90-річного вільяма шетнера

24

Засновник і до недавнього часу глава amazon джефф безос готується вдруге запустити корабель new shepard за межі земної атмосфери.

Політ blue origin запланувала на жовтень, він займе 15 хвилин, а одним з членів екіпажу стане вільям шетнер, який відзначив у березні 90-річчя – капітан кірк з «зоряного шляху». Легендарному серіалу, до речі, нещодавно виповнилося 55 років. Актор стане найстаршим підкорювачем космічних просторів.

Безос своє дітище вже випробував в кінці липня. Також в жовтні відправитися до зірок повинен том круз, який вирішив скористався послугами ілона маска (напередодні стало відомо, що конкурент безоса за списком forbes розлучається з дружиною, співачкою граймс, хоча недавно вони стали батьками) і spacex. На мкс актор летить заради зйомок фільму і в компанії режисера “ідентифікації борна», «містера і місіс сміт» і “грані майбутнього” дага лаймана.

З аналогічною місією вже 5 жовтня на станцію з космодрому байконур полетять постановник клим шипенко і актриса юлія пересільд. “виклик « – спільний проект» роскосмосу«,» першого каналу” і yellow, black and white, на який костянтин ернст запросив у фонду кіно 400 мільйонів з держбюджету. Раніше через критику сумнівної затії з керівництва держкорпорації вигнали останнього космонавта-героя радянського союзу і героя росії сергія крикальова, хоча в підсумку його відновили на посаді.