Підписка wot plus для world of tanks-новий агресивний метод монетизації від wargaming

9

Розробники з wargaming збираються додати в свій найпопулярніший онлайн-екшен world of tanks підписку wot plus, що надає доступ до унікальних внутрішньоігрових бонусів. Відповідна інформація з’явилася в групі wot express соціальної мережі “вконтакте”. Даний паблік, якщо хто не в курсі, на регулярній основі публікує достовірні інсайди, тому його можна вважати перевіреним джерелом.

З виходом патча 1.14.1 на китайському кластері з’явилася унікальна танкова підписка, яку поки впровадили на тестових умовах. Нововведення пройде 6-місячний тестовий період, за підсумками якого розробники вирішать, чи варто впроваджувати wot plus на постійній основі, в тому числі в інших кластерах. Є всі підстави припускати, що підписку будуть впроваджувати по регіонах, а не скрізь відразу.

Про wot plus важливо знати, що це не преміум аккаунт, а просто ще один спосіб отримати від гравців гроші в обмін на ігрові «плюшки». За оформлення підписки покладаються наступні бонуси:

  • до 2000 золота щомісяця (до 500 на тиждень), але для його отримання доведеться брати участь в боях;
  • 3% кешбек золотом від всіх покупок за реальні гроші, обмежень немає;
  • безкоштовна оренда танка. Ексклюзивом wot plus стане китайський важкий танк 8-го рівня wz-113-ii, який можна буде отримати тільки за підписку;
  • особлива пропозиція з навчання екіпажу. Гравцеві дозволять вибрати танк і кожен член екіпажу машини буде автоматично отримувати 240 досвіду екіпажу на годину-незалежно від того, чи знаходиться гравець в клієнті, в бою або в ангарі;
  • безкоштовні щоденні інструкції. При першому вході в гру кожен день передплатники wot plus стануть отримувати 3 передбойові інструкції: продування повітроводів, мастило стабілізаторів і раціональна боеукладка;
  • ексклюзивна нашивка «wot plus badge».

Все золото, отримане через wot plus, буде поміщено в спеціальне сховище (аналог резервного сховища для срібла). Це сховище буде відкриватися кожні 7 днів у п’ятницю, і накопичене золото автоматично перерахується на аккаунт гравця.

Про вартість підписки для снд-кластера нічого не відомо, але на китайському сервері за 30 днів wot plus у «танкіста» попросять 43 юанів (близько 478 російських рублів).

Нагадаємо також, що в world of tanks, крім введеної підписки, є безліч інших інструментів для монетизації: золото, преміум-аккаунт, бойовий пропуск, бойові резерви, преміум-танки і 3d-стилі для танків. Мабуть, всього перерахованого wargaming перестало вистачати. І вибачте, якщо ми щось забули назвати.