Playstation 5 перевершила 1 мільйон продажів у великобританії в рекордно короткі терміни

21

Консоль playstation 5 перевищила мільйон продажів у великобританії і зробила це в рекордно короткі терміни, згідно з новими даними, опублікованими сьогодні gfk.

Як повідомляється, консоль перевищила один мільйон продажів у серпні, через 39 тижнів після випуску, що робить його найшвидше проданою консоллю playstation у великобританії, оскільки playstation 4, попередня найшвидше продавана консоль, продала один мільйон одиниць за 42 тижні.

консоль sony досягла успіху в серпні, всього через 39 тижнів після запуску. Це на три тижні швидше, ніж ps4, що робить ps5 найбільш продаваною консоллю playstation в історії великобританії. До липня ps4 все ще випереджала ps5 у великобританії, але це змінилося, коли на ринок вийшло більше запасів ps5.

Playstation 5 також домінувала на ринку великобританії, за нею слідували nintendo switch і xbox series x і s.

ps5 була домінуючою консоллю. Серпень почався повільно, але завдяки припливу запасів компанія впевнено випередила своїх конкурентів. Nintendo switch стала другою найбільш продаваною консоллю місяця, хоча трохи нижче, ніж у липні. Xbox series s і x займає 3-е місце.