Побачив світ UNREAL ENGINE 4.15

255

Сьогодні поговоримо про нової версії UNREAL ENGINE 4.15.

Unreal Engine 4.15 працює більш стабільно в порівнянні з попередніми версіями, удосконалено робочі процеси для розробників, а також покращення продуктивності часу, що призводить до більшої ефективності в процесі розробки.

Фізично коректні налаштування для POST-PROCESSING

За замовчуванням tonemapper тепер забезпечує колір і тон світла, схоже на якість, які ми бачимо у фільмах!
Кінематографічний tonemapper прораховується у відповідності з системою Academy Color Encoding System (ACES) за замовчуванням. Tonemapper орієнтований на кілька типів дисплеїв, включаючи HDR дисплеї. Bloom settings також оновлені, щоб забезпечити більш фізично коректний результат за замовчуванням.

Кінематографічної tonemapper буде виглядати дещо інакше, ніж tonemapper в попередніх версіях движка. Ви можете переключити tonemapper тому, додавши r.TonemapperFilm=0 в розділ SystemSettings з DefaultEngine.ini. В майбутніх версіях движка стара версія tonemapper буде видалено.

Покращено відображення текстур

Відображення текстур було оптимізовано, щоб зменшити завантаження процесора, використання пам’яті і час завантаження, усуваючи артефакти дозволу і обмеження обробки під різні типи пам’яті платформ.
— покращено використання текстурної пам’яті;
— прискорено час завантаження текстури;
— скорочено час обробки центрального процесора;
— знижено появи артефактів для низьких дозволів;
— автоматичне стиснення пам’яті для текстур.
Побачив світ UNREAL ENGINE 4.15

Приєднання BluePrints до C ++

Зменшено час на написання коду, завдяки упаковці Blueprints в рідний вихідний код. Ця функція зараз експериментальна і буде ще допрацьовуватиметься.
Побачив світ UNREAL ENGINE 4.15

Прискорена робота C++

Unreal Engine в даний час працює на 50% швидше! Файли заголовків включають тільки ті заголовки, в яких вони потребують, а не кожен вихідний файл, включаючи великі монолітні заголовки як Engine.h і UnrealEd.h.
Побачив світ UNREAL ENGINE 4.15

Віджет для Blur

Тепер ви можете розмити інтерфейс і 3D сцени в UMG з допомогою віджета Background Blur.
Побачив світ UNREAL ENGINE 4.15
Ви також можете регулювати розмиттям фону від 0 до 100 відсотків.
Побачив світ UNREAL ENGINE 4.15

Material Editor

Перенаправляти ноди тепер можливо в редакторі матеріалів, з тим щоб краще організовувати матеріали. Вони функціонують однаково між Blueprints і редактором матеріалів.
Побачив світ UNREAL ENGINE 4.15

Оновлений секвенсор анімації

Секвенсор тепер дозволяє змішувати кілька анімацій між собою. Будь-кількість анімації, в тому числі анімація в режимі additive може бути змішана в будь-який момент часу.