Покупка фізичного видання far cry 6 для xbox series безглузда — на диску записано лише 735 мбайт даних

7

Жителі великих міст або районних центрів вже давно забули, що таке привід оптичних дисків, проте індустрія їх виробництва все ще б’ється в агонії, а виробники фізичних видань відеоігор продовжують її підтримувати. Пояснити це можна тим, що далеко не у всіх точках планети швидкість інтернет-з’єднання хоча б порівнянна зі швидкістю зчитування даних з оптичного диска, тим більше blu-ray. Однак в деяких випадках навіть при таких життєвих обставинах покупка фізичного видання гри повністю позбавлена сенсу. Прикладом такої гри служить far cry 6.

Як повідомили покупці коробкових видань far cry 6 для xbox series, безпосередньо на диску записано всього 735 мбайт ігрових даних — залишилися приблизно 68,5 гбайт все одно доводиться завантажувати з мережі, про що повідомляють користувачі reddit.

Незважаючи на загальну безглуздість, в деяких куточках нашої планети люди набувають фізичні видання ігор, щоб заощадити. Так, наприклад, один з користувачів уточнює, що в австралії історично склалося так, що цифрові копії ігор коштують набагато дорожче фізичних видань — реалії ціноутворення в окремо взятій державі.