Поринь у CG цього літа!

221

Людина вдосконалюється в тому випадку, якщо у нього є тяга до знань і бажання розвиватися.

Кожен день нас оточує безліч візуальної інформації — ми ходимо у кіно, граємо в комп’ютерні ігри, бачимо рекламу. Чому б не стати частиною цього неймовірно красивого світу? Ті, хто можуть перетворити свою творчість в роботу — щасливі люди.

Тепер вже не так актуально показувати диплом про вищу освіту при прийомі на роботу. Важливіше навички, які є у вас. З розвитком інтернету освоїти можна практично все! Але в тонні інформації, яка кожен день викладається в мережу, дуже важко розібратися і зрозуміти, що важливо насправді. Якщо у вас є хороший вчитель, то бажаних цілей ви досягнете набагато швидше. 3dmaya.com.ua допоможе зосередитися на головному і знайти себе в новій професії. Наші викладачі працюють в CG-індустрії і знають всі поточні потреби. У школі є очні та онлайн групи. Приходьте і спробуйте себе на вступній тижня, яка відкрита для всіх бажаючих.

3 відкритих заходи найближчим часом:

27 червня – старт інтенсив-курс «Adobe Photoshop для 2D та 3D-художників». Участь – безкоштовно!

Реєстрація тут.

У програмі: інструментарій редактора; робота з шарами, китицями, кольором; створення текстур для 3D моделей.

1 липня – презентація річного курсу 3D моделювання і візуалізації. Поговоримо про: можливості і перспективи роботи в 3D індустрії, процесі навчання на курсі.

Вхід вільний! Реєстрація тут.

4 липня – старт і тиждень відкритих лекцій річного курсу 3D моделювання і візуалізації. Оцініть навчання і дізнатися більше про 3D-індустрії!

Реєстрація тут.

Читайте в нашій попередній статті Скільки заробляють в CG?

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга та анімації.

Журналіст: Simply_Better