Повний огляд Apple iPad Pro

227

Кажуть, що якщо ви бачили один iPad, то значить знайомі з усіма виробами фірми. Індекс Pro означає його професійну належність. Що цікавого і професійного в останньої моделі Apple iPad Pro?

Різні параметри

У корпус апарату виготовлений з металу (повністю), дисплей скляний. Lightning знизу, а miniJack розмістили на верхньому торці. Також по торцях рознесені дві пари динаміків, що видають відмінне звучання.

Планшет має товщину 6,9 мм, при довжині 305,7 мм, ширині – 220,6 мм. Якщо поруч з ним покласти олівець, то можна побачити, що параметри їх товщини практично рівні.

Мінімальний вага пристрою дорівнює 713 грам. Він легкий, що поряд з відмінною якістю матеріалу корпусу, допускає керування однією рукою.

Трохи вище звичайного в даній моделі розмістили кнопки включення і гучності. Для шанувальників марки – справа майже звичне, користувачі, що вперше отримали виріб Apple, оцінять його ергономічні шедеври з часом.

«Залізо» пристрої

Apple iPad Pro по праву вважають потужним. В його активі найсучасніший процесор Apple A9X, має робочу частоту 2,26 ГГц. Ще є M9 і 4 ГБ оперативної пам’яті. Цей набір піднімає продуктивність пристрою на найвищий рівень.

Відомий багатьом бенчмарку AnTuTu присвоїв йому 63 000 балів. Це кращий показник для апаратів такого роду.

Дійсно, швидкість у нього вражаюча. Цей параметр сприяє не тільки зростанню продуктивності, але і поліпшеною здатності виведення великого обсягу графічної інформації на екран.

IPS-дисплей має діагональ 12,9 дюйма. У нього навіть рекордна для iOS-пристроїв дозвіл, рівне майже 56 Мп, і відповідний PPI, рівний 264.

Виріб має акумулятор ємністю 10307 маг. Це дозволяє приблизно 10 годин невідривно переглядати відео або бродити по просторах Інтернету. Для швидкої зарядки в комплектацію входить зарядний пристрій на 12 Ватт з кабелем 2-х метрової довжини.

Інтерфейс і клавіатура

По частині інтерфейсу пристрій можна вважати консервативним. Незважаючи на високий дозвіл і великі розміри, розробники не відмовилися від «телефонного» схеми організації робочого столу.

Apple iPad Pro фото

Фахівці зазначають, що всі програми працюють нормально, але їх розташування відносно самого дисплея і один одного не дуже зручно. Отождествляющие їх значки компактні, що не сприяє підвищенню швидкості взаємодії.

Сам дисплей має великі регулювання яскравості, максимальні кути огляду. Тому графічна інформація відображається гідно. Передача кольору теж не страждає, відтінків і тонів маса.

Наявність солідних розмірів виробу Apple iPad Pro, з одного боку непогано, а з іншого – відгукується проблемами з клавіатурою. Їй важко користуватися, якщо постійно тримати планшет в руках. Однак, вихід є. Можна використовувати спосіб її відкріплення. Іншою мовою – підключити окремий «набирач текстів». Спеціально для цього продається такий аксесуар. Коштує він не дуже дорого на тлі виробів від Apple, всього 170 доларів США.

Для любителів образотворчого мистецтва або «просто помалювати», «яблучники» придумали ще одне цікаве додаток – Apple Pencil. Цей «олівець» розширює можливості новинки, додаючи їй функції графічного планшета.

Apple iPad Pro pencil

Фото і відео, ігри

Планшет iPad Pro має дві камери. Камера, встановлена з фронту, має сенсор в 1,2 Мп. Він дозволяє здійснювати приємні відеодзвінки, робити непогані селфи–кадри.

Основна камера має роздільну здатність, рівну 8 мегапікселями. Вона може проводити відеозйомку до 1080 р, але тільки при 30 кадрах в секунду.

Висока продуктивність пристрою, стабільні апаратні характеристики, дозволяють використовувати тільки чудові епітети для опису його роботи при перегляді відео або проходження багаторівневих ігор.

Допускається як монтаж відео, так і використання функції «картинка в картинці». Остання дозволяє, наприклад, одночасно переглядати фільм і використовувати яке-небудь додаток. Для цього потрібно просто розділити екран пристрою на дві частини. Причому розмір кожної з частин, користувач визначає самостійно.

Особливо цікаво зайняти себе стратегіями або іграми, в яких не потрібно активно використовувати тривалий час наэкранные елементи управління. В таких умовах не втомлюєшся і отримуєш справжнє задоволення від процесу, пов’язаного з чудовою графікою і відмінним звуком.

На закінчення можна сказати, що Apple iPad Pro – це дійсно виріб для професійної роботи. Широкий функціонал, потужна апаратна начинка і велика кількість доповнень сподобаються як любителям, так і фахівцям у багатьох областях.

Джерело: http://ua-games.com.ua/