Повноцінний ексклюзив xbox: 343 industries заявила про відсутність планів з випуску halo 5 на пк

65

Раніше на цьому тижні в мережу просочилася база даних хмарного сервісу geforce now , де серед іншого згадувалися ще не анонсовані pc-порти ексклюзивів playstation та інших консольних ігор.

Пізніше nvidia прокоментувала витік і підтвердила, що список справжній, але використовується лише “для внутрішнього відстеження і тестування”. Присутність в ньому того чи іншого проекту зовсім не означає, що він обов’язково вийде. Зокрема, це відноситься до комп’ютерної версії шутера halo 5: guardians , яка на даний момент не планується.

За інформацією ком’юніті-менеджера 343 industries брайана джаррарда, студія не збирається переносити п’яту частину halo на пк, оскільки зараз повністю занурена в роботу над halo: infinite і halo: the master chief collection .

Як уточнив джаррард, згадка halo 5: guardians в базі даних geforce now може бути пов’язано з редактором карт halo 5: forge , який на відміну від основної гри також доступний і на пк.

“можливо, це стосується “h5: forge”, але я можу підтвердити, що планів випуску h5 на пк немає. Ми знаємо, що на неї є попит, але, як ми вже заявляли раніше, це не входить в наші плани, оскільки студія повністю зосереджена на infinite і mcc. Ніколи не говори ніколи, але в даний час нічого не розробляється”.

Maybe this was for “h5:forge” but i can confirm there are no plans to bring h5 to pc. We know there’s some demand for it, but as we’ve stated before, not in the cards as the studio is fully focused on infinite and mcc. Will never say never, but nothing underway currently

— brian jarrard (@ske7ch) september 13, 2021

Halo 5: guardians вийшла ексклюзивно для xbox one в жовтні 2015 року. Реліз halo: infinite відбудеться 8 грудня одночасно на всіх актуальних xbox і pc.