Представлена нова дорожня карта виходу оновлень для assassin’s creed valhalla

14

Компанія ubisoft продовжує підтримувати екшен-rpg assassin’s creed valhalla, і представила фанатам нову карту виходу оновлень. Вже 5 жовтня гравців чекає нове оновлення 1.3.2. Поки невідомо що розробники збираються додати і змінити, швидше за все, цими подробицями вони поділяться в найближчі пару днів.

Далі, 19 жовтня, вийде доповнення “інтерактивний тур: епоха вікінгів”, яке дозволить гравцям стати туристами і прогулятися по територіях норвегії та англії дев’ятого століття. Цього осені також очікується ще одне оновлення 1.4.0, і, схоже, воно додасть нову локацію з пастками. Слідом за ним відбудеться тимчасовий івент “oskoreia festival”. Якщо заглибитися в історію, то ” oskoreia “в норвегії називають ще” дике полювання”, і вона пов’язана з мертвими душами верхи на конях. З цього можна зробити припущення, що гравців чекає івент, де вони будуть битися проти привидів або злих духів.

Assassin’s creed valhalla доступна на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4, playstation 5 і stadia. Раніше розробники анонсували, що продовжать підтримку гри і в наступному році, тому фанатів в майбутньому чекає ще величезна кількість нового контенту.

There’s still more to explore, uncover, and discover in assassin’s creed valhalla before the end of the year. ⛰️ 🚶 🔍 what are you most excited for? #assassinscreed

— assassin’s creed (@assassinscreed) september 30, 2021