Приколи жарти

4-10-2019

Приколы шутки
Жарти це наш улюблений розділ. Тут зібрані прикольні історії, жарти з радянських журналів. Самі нові анекдоти, які були складені, з гумористами різних гумористичних шоу. Можна бути впевненим, коли читаєш на цій сторінці смішні історії, будеш кататися по підлозі від сміху, так як тут зібраний нестримний гумор. Вам не буде нудно прокручувати сторінку, і надихатися якісними жартами. Так само на сайті можна знайти приколи, пов’язані з нашими милими домашніми тваринами, які просто готові вас розбурхати. Дві пляшки пива загладят мою провину.
Також хочемо вам порекомендувати http://sebat.org.ua
Проводжають хлопця в армію. Його дівчина говорить:— Ти хоч би мені свою фотку залишив. Хлопець порився у своїй шафі — нічого немає, тільки одна фотографія, де друзі його голим зняли. Він її розриває навпіл і верхню частину дівчині дає:— Ось тобі на пам’ять, вибач, трошки попсовані. Ну бабуся старенька, сліпа, що вона роздивиться. Їй нижня частина фото дісталася. Бабуся дивиться на фото, і сльози течуть:— Ах. Ти точнісінько, як твій дід.
От уяви, що ти повернувся додому, а дружина у тебе на спині зауважує сліди губної помади.
Йде іспит з історії.
Як називалися документи які засвідчують ті чи інші повноваження представника.
На себе подивись, старий козел.
У медінституті на лекції з сексології препод: — Так – сь, молоді люди, хто скільки знає поз для заняття сексом. Звідки – то з гальорки чоловічий голос: — П’ятдесят. Пепод: — Я знаю, що ви там на гальорці всі знаєте. А ось ми поцікавимося у дівчини з першого ряду. Збентежена дівчина: — Одну… — Яку. Краснеющая дівчина: — Ну, жінка лежить на спині розсунувши ноги… Чоловік лежить на ній зверху… З задніх рядів чоловічий голос: — П’ятдесят одна.
Мам, а дай мені іриску.
В аптеці мужик:- Дівчина, дайте “Трахаю вентилятор”- .
Дивляться блондинка і брюнетка фільм, брюнетка каже:- Давай поспоримо на 100 рублів, що Петя скинеться з мосту. Скинувся Петя з мосту, блондинка дістає гроші, брюнетка:- Не треба, я вже дивилася цей фільм. – Я теж, але я не думала, що він ще раз скинутися.
Я поважаю людей похилого віку – коли вони милі, приємні в спілкуванні люди, цікаві співрозмовники і жизнелюбцы.
Коли клеїш шпалери, головне щоб бульбашок не було. А то ми як то взяли два міхура.
Публікуються матеріали є творами народної творчості. У нас немає мети ображати честь чи гідність кого – небудь. Відомості в анекдотах є вигаданими, збіги – випадкові.
В натовпі біля храму пролунав голосний крик:- Браття, я знову можу ходити.