Пристрій біотуалету: принцип роботи, обслуговування і види

12-12-2019

Коли у вас виникне необхідність купити біотуалет, ви виявите, що на ринку представлена величезна кількість різних моделей і модифікацій. Сучасні біотуалети і туалетні кабіни відрізняються формою, розмірами, будовою, способом переробки відходів життєдіяльності і, відповідно, ціною. Однак фактично більша частина так званих «біотуалетів» такими не є , хочу порекомендувати — краща туалетная кабина для дачи від компаніх ecogr.

Всі біотуалети влаштовані за принципом «екологічності» і «биологичности»?

Сама назва «біотуалет» передбачає, що переробка відходів життєдіяльності відбувається в такому пристрої біологічно. Тобто, нечистоти входять в контакт з живими бактеріями, в результаті чого відбувається абсолютно екологічна їх переробка. У результаті такої очистки відходи людського організму перетворюються, по суті своїй, в добрива, які можна просто виливати хоч на грядки з овочами з користю для останніх.

Однак насправді відбувається трохи по-іншому: у більшості мобільних туалетів використовуються хімічні реагенти. Так, вони не несуть великої шкоди для природи та екології, але перероблені відходи явно не годяться в якості добрив. Мало хто наважиться стверджувати, що хімікати можуть бути хорошим добривом для рослин. Так що, якщо ви збираєтеся купити туалетну кабіну з біотуалетом для дачної ділянки, а відходи використовувати добрива для квітів і рослин, перед покупкою потрібно впевнитися, що вам пропонується дійсно «біо»-туалет.

Біологічні мобільні туалети

Компанія «ecogr» пропонує киянам справжні біотуалети, в яких не використовується ніяких хімічних реагентів. У нас ви можете купити торф’яний біотуалет і зручні туалетні кабіни. Торф’яні біотуалети – ідеальне рішення, зокрема, для дачних ділянок. Переробка відходів життєдіяльності відбувається завдяки торф’яної суміші, яка відмінно блокує неприємні запахи і забезпечує швидке перетворення нечистот в цінний компост для добрив.

В каталозі «ecogr» представлений торф’яний біотуалет достатньої місткості (45 л), оснащений спеціальним механізмом для поповнення запасів торфу. Є можливість підключити вентиляцію. У комплекті йде перфорований контейнер, що забезпечує відділення рідкої фракції, за рахунок чого не відбувається закисання нечистот. Якщо у вас немає можливості на ділянці провести каналізацію, то біотуалети від «ecogr» — краща альтернатива! Наші мобільні туалети є високоміцними і морозостійкими.

Біотуалет доречний в будь-якому місці. Область застосування

Купити туалетну кабіну з біотуалетом ви можете для будь-якої ділянки і об’єкта. Встановити компактний туалет можна в будь-якому приміщенні і, звичайно, прямо на вулиці. Туалет займає небагато місця, не створює проблем в обслуговуванні і відмінно виконує покладені на нього завдання.